Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > P: nový zesilovač do auta JL Audio XD600/6 - PRODÁNO

 o Navštíveno 4279x o
o 15.10.2019, 09:31 | Mr.Scully | Upraveno: 2019-10-26 10:53:16
Prodám úplně nový špičkový 6kanálový digitální zesilovač do auta - specifikace viz web:
[ Link ]

Měl jsem tento typ v BMW E92 šest let, naprostá spokojenost. Po šesti letech provozu začal šumět, tak jsem ho za nemalé peníze poslal do servisu do Německa a oni mi poslali ÚPLNĚ NOVÝ KUS. Nepřišel mi k tomu žádný papír, takže ofiko asi bez záruky, ale myslím, že kdyby se něco stalo, tak asi nějaká základní třeba půlroční záruka tam od nich bude.

Cena v obchodě 15990 Kč, na ebay nejlevnější od 10500 Kč, moje cena je 9000 Kč včetně pošty za tenhle úplně nový kus. Když se neprodá, tak ho hodím na ebay. Jediným důvodem prodeje je to, že jsem před dvěma týdny prodal auto a nemám to tudíž už kam dát :-)


o 15.10.2019, 09:31 | Mr.Scully

foto k příspěvku  od Mr.Scully

o 15.10.2019, 09:31 | Mr.Scully

foto k příspěvku  od Mr.Scully

o 15.10.2019, 09:31 | Mr.Scully

foto k příspěvku  od Mr.Scully

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3794 sekund.