Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > Zesilovač 4 kanál

 o Navštíveno 4110x o
o 06.05.2022, 17:08 | Ericsson
Cena 3.000,-


o 06.05.2022, 22:11 | Dandis
To jako myslis vazne?
o 07.05.2022, 17:21 | RoninSk
Mačka vo vreci :D
o 13.05.2022, 19:53 | Axton81
Ericsson, na vaši planetě zřejmě asi všichni umíte číst myšlenky, nebo máte všichni doma věšteckou kouli, ale na naší planetě, nic takového neznáme.
Neber to ve zlem, ale z takového popisku těžko někdo pochopí, jaký stroj vůbec prodáváš.
Kdybych já zadával inzerci na zesilovač, napíšu o jakou značku se jedná, model, výkon do určitých ohmů, rozměry, estetický a technicky stav, nebo alespoň přidám odkaz, na stránku, kde by si dotyčný zájemce zjistil potřebné informace.
Tolik asi za mě.
Nechtěl jsem být hrubý,aby to nebylo špatně pochopeno, ale prostě jsi měl být konkrétnější, v tom, co vůbec nabízíš k prodeji.
Příště už to třeba vyjde.
Hezký den
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.341 sekund.