Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Akce / Srazy > SoundPro REUNION 2k20 Smraďavka

 o Navštíveno 4375x o
o 04.06.2020, 17:00 | swep
Tak po Covid proluce to vypadá pozitivně a první soutěž SOUNDPRO season 2020 proběhne o prvním červencovém víkendu 4. 7. 2020 v Auto Kempu Smraďavka.

Po úspěšném loňském konání tohoto moravského srazu jsme připravili druhý ročník. Sraz proběhne opět v příjemné, přátelské atmosféře a klidném prostředí.

Pro SoundQuality ideální podmínky!

Přijeď využít klidnější prostředí oproti velkým tuningovým akcím. Budeme mít větší klid na poslech, hodnocení a sdílení pocitů.

Těšíme se na všechny nové soutěžící. Jestli ještě váháš zda jet nebo ne, tak určitě přijeď! Zkusíš si zasoutěžit se svým vozem, nasát skvělou atmosféru a potkat se s lidmi, kteří jsou do autohifi stejně zapálení jako ty.

>> Příjezd možný již v pátek odpoledne
>> Registrace 4. 7. na místě do 10 hodin.
>> Hodnocení vozů - instalace a zvuk 10-16:30 hodin
>> Vyhlášení výsledků 17 hodin
- Časy se mohou lišit v závislosti na počtu soutěžících -

Ubytování možné v rámci Auto Kempu Smraďavka.

Sleduj nás a těšíme se na setkání,

tým SOUNDPRO

foto k příspěvku  od swepo 04.06.2020, 17:01 | swep
více info zde:

[ Link ]

FB událost
o 22.06.2020, 20:48 | PekG
Už se těšíme;)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3176 sekund.