
Navštíveno 2047x

Mam problém se zesilovačem a woofrem mám udělanou bednu zesík je přišrubovaný zezadu bedny.Je to magnát XTC300 a dvoukanál RODEK R2180A.Zesilovač jsem měl prvně slabší AXTON a ted přes RODEKA to začalo blbnout hraje to ale hodně to vynechává pak přestane hrát úplně a po chvili zase začne hrát ale jde slyšet že to prostě blbne není to stálý zvuk ale nepravidelně přerušovaný.A pak se třeba stane že to vypne úplně a na zesíku se rozsvítí červená dioda protection takže musím vypnout rádio a znovu zapnout.Zesík je kupovaný starší ještě je na něj záruka ale ted nevím jestli je chycený woofr nebo je špatný zesík že by se přehříval nebo tak něco.Nemá stím někdo zkušenost?Nejlepší bude to vyzkoušet asi na jiném zesíku.
mi tohle udelalo na zesiku dragster 4110 a myslim ze je treba mit asi silnejsi zesik a nemit ho pak tak naplno at se neprehriva tolik.proto se divam po necem silnejsi.ale urcite to bude zesik a tepelna pojistka.
Jestli se nepletu, tak sw má 250wrms a zes 600wrms, ne??? Myslím, že výkonem to nebude...
No já si myslím že výkonu je tam dost přesně jak píše Radeggast
Co máš za kabeláž???
Vidím to tak, že budeš posílat Pavlovi 528... :)

29.10.2009, 23:50 |
DaveX Písni, jaké máš k tomu kabely.
myslim ze tam je 20mm to totiz neni moje jen jsem to instaloval do auta ale zda se me ze to je 20mm to by melo stacit.
no tak to jsme na tom dva já mám subwoofer od ground zero 1000W rms 2x2ohm (zatím jeden a bude další). měl jsem ho napojenej asi 2 měsíce na slabším dvoukanálu a ted jsem pořídil starší monoblock taky od GZ gzpa 1.5000spl. A dává do 4 ohm jen nějakejch 400W oproti 1500 :-(. Reprák drnčí a mírně smrdí, což předním u stejného výkonu nedělal. Po konzultaci s technikem to vypadá že je zesák "načlej" a možná pouští stejnosměrný proud do repráku. budu ho posílat na proměření
PavelKnothe koukni na rca me to delalo to samy,posilal jsem k piwojovy a byl ok.pak sem zjistil ze je nekde v rici RCA:-(
ty jo, dobrý nápad zkusím to a napíšu. Díky za radu
no tak těmi rca to není :-(