Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Rada ohledne reproduktoru focal a zesilovace .

 o Navštíveno 2557x o
o 09.10.2010, 20:34 | eclend
Zdravim potreboval bych poradit ohledne reproduktoru Focal Access 1 165 A1 , jestli to je dobra volba ale mam jen radio od skodovky s navigaci a jakej na to budu potrebovat zesilovac . Popripade doporucit nejake jine repraky v podobne cenove relaci. Za kazdou radu jsem moc vdecny :) mam skodu octavii jednickovou.


o 09.10.2010, 20:37 | bobmasitr
Jsou to skvělé reproduktory, krásné měkké basy a příjemný vejšky.Klidně je používej i bez zesilovače, mají 60W Rms.Rozhodně u značky focal neuděláš chybu ničím
o 09.10.2010, 20:43 | eclend
jj diky moc, ja jsem je jeste neslysel hrat, jen na hifi vystave ale to byly repraky do bytu a to byla cenova relace trosku jinde a tam me ta firma poprve okouzlila. :) A nevadi kdyz to bude zapojene na klasicke radio? A asi poridit k tomu i lepsi kabely nez ty zakladni ze ??
o 09.10.2010, 20:45 | bobmasitr
Vubec to nevadí že bude na klasické radio.Pokud ty repráky kvalitně usadíš a kable budou dobré není problém.Tahle značka okouzlí ale i cenou
o 09.10.2010, 20:48 | eclend
jj diky a takova blba otazka vyskace a vyhybky budou v baleni ze ?? ja jeste nekupoval zadne repraky do auta tak nevim.
o 09.10.2010, 20:49 | bobmasitr
Vše tam najdeš, tak hlavně ať ti hrajou
o 09.10.2010, 20:52 | eclend
jj tak snad budou :) A moc dekuji za rady.
o 09.10.2010, 20:57 | bobmasitr
Nemáš zač, ahoj.
o 09.10.2010, 21:43 | CarMedia.cz
Já teda zas takový optimista nejsem. Focal je fajn, ale osobně jsem se setkal (a i s tím souhlasím) s dosti negativními ohodnoceními výškáčů. Hlavně co se Access řady týče.

A zapojení na rádio? 60W je sice krásných, ale ta citlivost je podprůměrná. Proto bych zvolil něco jiného. Osobně si myslím, že by jsi více práce udělal například s Helix E 136 Esprit, které se nyní dají sehnat za moc hezké peníze..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4238 sekund.