Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Chrčí subwoofer

 o Navštíveno 4396x o
o 09.09.2014, 13:03 | hanx
Ahoj lidi, po cca 4 letech mi začal zničehonic blbnout subwoofer - projevuje se tak, že hraje normálně, jen v určitých frekvencích zvuk znatelně chrčí. Třeba jen nějakou basovou linku. Ale po čelou dobu "chrčení" hraje normálně i ostatní frekvence které má hrát Nevím, jak jinak to popsat.

Sub je Lightning audio [ Link ]

Zesilovač je nějaký Axton od Pavla.

Nikdy jsem ho nekrmil nějak příliš.

Na Subwooferu nejsou okem vidět nějaké praskliny nebo jiné mechanické poškození. Gumový závěs je jako nový, nezpuchřelý.


o 09.09.2014, 17:11 | endru.ondra
vyndej sub z bedny a koukni na něj jestli není něco vyditelnýho. Popřípadě ho vyzkoušej na jinym zesu
o 09.09.2014, 19:44 | XpajaX
Ozvucnici si nemenil?
Co tam mas za ozvucnici....?Basreflex?
o 09.09.2014, 21:22 | hanx
endru: vyndal jsem, nic nevidím, jiný zes nemám

Je to v 20l uzavřence
o 09.09.2014, 21:46 | XpajaX
To chce slyset co to dela.....
Ale kdyz si nic nemenil a hralo to v pohode a na jednou to dela ....... tak to bude asi SW ;-)
Kup novej a mas pokoj
o 10.09.2014, 15:47 | hanx
Zkusím to nahrát až budu mít šanci.. Radu "kup novej" bych sice rád poslechl (paralelně už se po jiném SW koukám) ale zase na druhou stranu do tohoto auta nechci vrážet peníze - takže nechci riskovat, že budu kupovat novej SW a přitom je to nějaká "blbost" která se dá opravit / vyřešit jinak.

Důvod je taky ten, že jsem před pár měsíci vyměnil zesík kvůli tomu, že mi lidé tady na foru radili, že určitě odešel (pak jsem zjistil, že to zesíkem nebylo, ale to už byl ten starý vyhozen)
o 10.09.2014, 18:36 | XpajaX

Nikdo ti takto na dalku pres psani nerekne cim to je na 100%
Ale chapu kazda rada dobra ;-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3156 sekund.