Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Pískání výšek

 o Navštíveno 363x o
o 07.03.2006, 22:15 | Krtek
Ahoj všichni
Tak jsem myslel,že budu mít chvilku klid,ale začalo mi pískat "jen" v zadních výškách,při nastartovaném motoru a po přidání plynu.Už se to tu řešilo mockrát,ale nějak nemám štěstí to najít :(.Pomůžete? Díky


o 07.03.2006, 22:25 | JR
v prednich to nedela?
o 07.03.2006, 23:07 | Kobra
Zkus se o tom rozepsat.(hlavně co je to za auto a kudyma vedou repro kabely) Mněl jsem podobný problém a nakonec to bylo napájecím kabelem k rádiu,který vedl blízko řídící jednotky.Další případ byl,že signálový kabel(i když 2 x stíněný) vedl příliš blízko u pojistkového terminálu auta. Deset čísel vedle a byl klid.Nemusí to být ono,ale jukni na to.
o 08.03.2006, 06:54 | Dave0401
taky mi to delalo, kdyz jsem mel spatnou kostru (u baterky v motoru)... ocistit..
o 08.03.2006, 17:48 | Krtek | Upraveno: 2006-03-08 18:21:55
Jde o VW Bora,všechno jsem se snažil táhnout poctivě tak,že sinály jdou pravým prahem bohužel společně s +12V pro zapínání zesilovačů (to přijde na druhuu stranu hned jak budu moct).+12V od baterky je taženo levým prahem 25mm2, kostra 25mm2 je pod zadním pasem.Jediný kde jsou tak nějak pohromadě je u zesilovačů a kromě +12 z baterky za rádiem.Všimnul jsem si toho teprve včera do té doby jsem byl buď hluchej nebo to nedělalo.Je to slabé pískání ,ale někde až kolem 2000 ot/min (TURBO) ???Zatim jsem nezkoušel nic,ale postupně dám na všechny vaše rady dokud to nezmizí.
Málem bych zapoměl,dělají to jenom zadní
o 08.03.2006, 23:52 | jarda
zřejmě se chytá jen jeden signál - bych usoudil, zkus je i mezi sebou prohodit jestli uslyšíš rušení i vepředu, mohl by být i nějak poškozený samotný kabel..ovšem problém může být i v zesilovači - podobný trabl jsem měl se starým rodekem a ve finále byla závada na vstupu signálu
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3232 sekund.