
Navštíveno 3534x


07.10.2008, 22:28 |
DaveX Protože mám SW až skoro pod plato ve felicii tak jsem ho s kámošem vyměnil. On mi dal prázdné a já mu dal plato s těmato reprákama:
[ Link ] ..Docela ho překvapilo jak dobře do dokáže zahrát tak uvažuje, že by si plato nechal, a repra koupil.. Mi by se to hodilo protože uvažuju o oválech od kicx :) Kolik myslíte že to může mít cenu?? 600?? 500??
Pokud už néní záruka dal bych cenu tak na max. 500,-
Ale také moc nevěřím že tohle muže zahrát...

07.10.2008, 22:38 |
DaveX Collin: by ses divil kámo :) já si je koupil na začátek ještě do tátového auta do předních dveří aby jsem měl nějaký ten bas :) a fakt mně překvapily
No a ted když máš morely a slyšíš tyhle tak jak je hodnostíš? :))

07.10.2008, 22:51 |
DaveX Tak morely už jsou úplně někde jinde že jo :) ale vím, že do začátku mi to stačilo až až :) jde o to,že tyto repra nikdo nekoupí bo si myslí že dual cone nezahrají :)
No tak je musíš ukázat ve svém autě co dokáží. Ale co se ti na nich líbí? A na čem jsi je měl? Zvuk,basy?

07.10.2008, 23:05 |
DaveX měl jsem je jen na rádiu.. kámoš má sonku takže silnější zesilovač :) zahrály pěkně od spodu, jsou to přece jen dual cone :) ale překvapily mně i výšky docela :)
no zní to teda zajímavě... Ale jak jsem psal 500,-