Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Doporučte firmu na odhlučnění

 o Navštíveno 8700x o
o 19.11.2008, 08:20 | jamie.thomas
Scháním dobrou a kvalitní firmu (nejlépe ze Západních čech), kde bych si mohl nechat kompletně odhlučnit auto. Dal bych se do toho i sám, ale tohle auto bych chtěl mít opravdu hodně kvalitně udělané, tak jsem se rozhodl, že se po někom poohlídnu.

Nechci opravdu žádného amatéra nebo firmu, která mi zpátky špatně namontuje interiér apod. (z tohoto důvodu se do toho také nechci pouštět sám).

Prostě solidní, kvalitní firmu za rozumný peníze. Tím myslim, aby to nestálo 40 000 nebo podobný částky.

Nechci zde zbytečně vypisovat co by to přesně všechno mělo být a na jaké výkony, ale jedná se mi o kompletní odhlučnění celého auta.

Díky za rady a tipy.


o 19.11.2008, 08:21 | jamie.thomas
Podrobnosti mohu upřesnit na dotaz.
o 19.11.2008, 09:22 | jdoizo
Já bych jsem se nabídl :-) ozvi se, Žatec , cca 45minut od Sokolova
o 19.11.2008, 09:26 | MaxxT
nebo auto hifi shop v plzni, slovanska 117. :-)

[ Link ]
o 19.11.2008, 09:53 | w4tch1
ja se k tomuto dotazu pripojim a zaroven se zeptam. co presne znamena odhlucnit auto? chapu to spravne, ze se cl. zbavi nezadoucich ruchu (vrzani, tukani, skripani...) a zaroven to bude slouzit jako prvotni zaklad pro autohi-fi?

2jamie.thomas - preju ti, aby si takove lidi sehnal a nakonec byl s jejich praci max. spokojen.
o 19.11.2008, 10:50 | shaft.cz
to jamie.thomas: a jake mas auti? Ozvi se uzivateli jdoizo, bude ted mit kvalitni matros za pekny penize a urcite Ti to rad a hlavne poradne udela :-)
o 19.11.2008, 12:05 | jamie.thomas
Koupil jsem právě nový autí, do kterého už mám nashromážděno 90% muziky, co tam chci dát a sám si do novýho netroufám hrabat. Skušenosti s tlumícími materiály, odhlučnováním a autohifi mám, takže né že bych byl lajk, který si to chce od někoho nechat udělat, ale jelikož je potřeba odstrojit interiér auta až na kastli a toto auto jsem nikdy nedělal, tak nechci aby to dopadlo tak, že pak nebudu vědět co kam zpátky dát, jak to připevnit a řešilo by se to nějakými alternativami a tudíž by to už nesedělo všechno jako original. Proto chci zvolit tuto variantu vyloženě od odborníka.

Jedná se o Hyundai Coupe, r.v. 2005 v nejvyžší výbavě. S tím, že moje představa kompletního odhlučnění jsou nejen dveře a kufr, ale i komplet střecha, podlaha a tak. Tlumící materiály bych si představoval nejspíš v těchto vrstvách:

dveře- Brax,TBP,Brax,Sika Damp
podlaha- Brax,TBP
strop- Brax,TBP,Sika Damp
kufr- Brax,TBP,Brax (podle potřeby i více)

Teď mne napadá, že by se asi jednalo i o rozvedení kabelů, což by se stejně muselo udělat při jednom, když bude auto odstrojrné, což je ale už celkem maličkost.

Taková by byla asi moje představa.
o 19.11.2008, 13:46 | jdoizo | Upraveno: 2008-11-19 13:49:24
a jakou si představuješ cenovou relaci ty :-) bude to pár dní práce, ono je i více lepších kombinacích z praxe, než
trioly brax,TBP,Brax vs. Brax,TBP,Sika apod,, spíš bych to nechal přímo na tomu, komu to svěříš

+

jen dopolním pokud použiješ 5x 5kg balení braxe, hned máš cenu 10tis jen za brax... a jen tak ti někdo nevymontuje a zase nenamontuje interier komplet za 5tis, jen pro představu
o 19.11.2008, 14:20 | jamie.thomas
Jasně, použitý tlumící materiál samozřejmě záleží spíše pak na dohodě, uváděl jsem jen moji přibližnou představu.

Jinak spíš by mě zajímala cena pouze za práci. Je mi jasný, že taky dám dost za materiál, ale ten bych si opatřil sám. Takže by mě spíš zajímala přibližná cena za práci (komplet odhlučnění jak už sem popisoval víše + rostáhnutí kabelů) včetně samozřejmě odstrojení a namontování interiéru zpět.
o 19.11.2008, 14:54 | jdoizo
jamie.thomas: jak jsem už psal, tel mam v profilu, jak jsem už jednou zde psal, něco bych ti zajímavého nabídnul...
o 19.11.2008, 15:01 | jamie.thomas
Tak mi pošli nějakou nabídku do mailu (viz. profil). Budu jedině rád.

Díky.
o 19.11.2008, 15:35 | jdoizo
Zavolej, musí se to nejdřív protbrat s tebou, pak se udělají nějaké možnosti.

Zavolej
o 19.11.2008, 16:38 | Rocco.
Myslim že 40 dáš jen za matroš...
o 19.11.2008, 17:16 | jamie.thomas
to Rocco: tak to si zase nemyslim, řekl bych, že se budu moct pohybovat kolem 25. Sice to chci udělat pořádně, ale zase to nechci úplně hrotit do největších extrémů.
o 19.11.2008, 23:08 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
muj odhad je ze prace + material bude nekde mezi 30-40tis za kompletni auto s tim ze vsechno ven a vse dovnitr
o 20.11.2008, 14:47 | doronel
jako kral007
o 30.11.2020, 14:11 | kiklop32
Tomasnaaute

Tak určitě, nikdy nic tam.
o 30.11.2020, 15:47 | walish
Tomasnaaute: ksešefty nejdou? Dost trapné
o 30.11.2020, 20:06 | Dexter
2din.cina. Uz jen za tyhle "reklamy" bych tam nikdy nic nevzal.
o 01.12.2020, 07:27 | Kapka (M)
*** smazano příspěvek Tomasnaaute ** a samozřejmě dostal ban ...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3375 sekund.