
Navštíveno 3272x


03.01.2009, 11:49 |
Radas Potřeboval bych radu zkušenějších jaký použít subwoofer k radiu Alpine CDE 9874 chtěl bych si zabudovat SW do bočnice v koktě viděl jsem na netu zesilovače do 1000 od sharku 2 kanálový ja bych stejně využil asi jen jeden pro SW
Tady v bazaru určitě najdeš lepší zes než je Shark. Vyber něco značkového.
k rádiu můžeš dát jaký koli sw záleží jaký použiješ zes a hlavně aby mělo radio RCA výstup

03.01.2009, 12:18 |
Radas Má 2 RCA výstupy,ale mělo by tam být REM a to tam nic takového nemám tak jak to tedy bude spínat když zapnu rádio??
pokud na té ///A nemáš remote(což je docela divné, když má RCA ven), tak jako remote můžeš použít výstup na napájení anténího zesilovače(myslím že je popsaný jako power antena nebo tak nějak). Jiank hledej v historii, určitě se to tady už řešilo;-)
V manuálu k té Alpině by měl být popis konektoru a určitě tam bude spínaných +12V. Jaká velikost wooferu? 10, 12, 15" ?
tak to je dobrej vtip :) nema remote :) a co ten modrobilej kablik primo na konektoru :)) a ma tento typ koncovky
[ Link ]

03.01.2009, 13:26 |
Radas