
Navštíveno 3134x


07.02.2009, 10:50 |
megasef | Upraveno: 2009-02-07 10:50:46
Dobrý den,mohl by mi někdo pomoci,nevim co je to za repra,nevíte kde najít specifikace nebo alespoň přibližně co to je zač?Předem díky


07.02.2009, 11:28 |
LadaN to je pomuchlaný nějaký středobas pro domácí bedny obřího průměru.
je v plánu výměna membrány,mám dva,lze použít v autě společně se zesikem Spectron SP-A2100? Pravděpodobně maji 8ohmů a 100w ale nemám to nijak doložené,jde to nějak zjistit v domácích podmínkách?

07.02.2009, 12:25 |
clown polozim ti otazku ...,
ma to cenu ??? :o)))
velmi vhodne repro pro soutez kdo s nim dál dohodí
Jestli to má cenu?To se tady s vaší pomocí pokouším zjistit,pro mě to má cenu z hlediska finančního,všechny tři věci jsem měl za více než lidovou cenu,vyhazovat je moc nechci.Nemám v úmyslu stavět kdovíjakou aparaturu,radio mam Sony CDX-GT424,vpředu Sony XS-F 1335,vzadu XS-F 1735,chtěl jsem jen trochu víc basů,doufal jsem, že mi tohle postačí.
Vypadá to ne Eminence dela, gamma ... je to nějaký PA repro ... jinak jako ladaN , na sw do auta bych to necpal.

07.02.2009, 13:09 |
party_boy | Upraveno: 2009-02-07 13:10:31
...
Souhlasim, do auta ne-e. A jak říkáš, ani nemáš doloženej výkon, parametry prostě nic. Jak chceš potom volit zesilovač a stavět bednu? V platě ti to moc nezahraje.

07.02.2009, 13:35 |
swep hrat to urcite bude, basy to mit taky bude, neco podobneho sem pred nekolika lety taky stavel, v tomto pripade je celkem jedno jakou ozvucnici pro to postavis, volil bych bassreflexovou, soudil bych podle obrazku ze je to 12-15" kdyz das dva do ozvucnice tak s tim zaberes cely kufr, pokud jsou 8ohmove tak je zapojis na 4ohmy das na zesik a pak si jen pohlidej gain aby si je nespalil. Nic extra to neni, ale hrat to bude a vetsi rachot v aute taky mit budes. Kazdopadne tomu postav ozvucnici v plate to hrat bude taky, ale pochybuju ze se to tam vejde a ten vysledek bude stat celkem zanic.
zesilovac mas, a objem ozvucnice v tvem pripade je celkem jedno jaky bude, tak si najdi na netu kolik se tak zhruba dava pro dva 15" pokud to sou 15" a udelej priblizne stejny.
Casem stejne zjistis ze by to chtelo neco lepsiho, to je prirozeny vyvoj :)

07.02.2009, 15:00 |
Kicker18 | Upraveno: 2009-02-07 15:00:55
je to nejaky PA-cko,do auta moc nevyhovujici,pri dnesnich smesnych cenach zakladnich subwooferu do auta,je to proste hloupost to tam davat!
Všem děkuju za názory,nejvíce mě potěšil swep:-) jo s bednou sem počítal,mam felicii kombi takže místa dostatek.Když už mi to leží doma, tak to zkusím.

07.02.2009, 17:50 |
clown takze ozvucnice pres celej kufr :o))),
misto toho, nez bys koupit byt' zakladni repro, co do auta patri a ses schopnej mu postavit rozumnou bednu, protoze k tomu bude i popis..
klasickej malej ceskej clovek, je to zadarmo, sice to bude horsi, budu na tom delat 20 hodin, ale furt je to ZADARA :o) jeste stesti,ze uz si dokazu rict, co stoji muj cas a dokazu se vybodnout na kraviny :o))
Clown to napsal velice dobře a hlavně výstižně. Klasickej příklad čecháčkovství. Dle mého i malej 8mi palec by udělal větší parádu než tohle.
eště že su Moravák :-)))))
jinak jako clown a party_boy..... fakt se na to vyprdni a dej do auta co tam patří..... a věř že budeš hlavně TY spokojený. Nám je to celkem jedno.... ;-)

08.02.2009, 12:49 |
Jujk0 Ja by som to kľudne skúsil. No a čo? Bedňu? Neviem koľko to má priemer, ale skúsil by som 50-70L na jeden repro, bassreflex podľa ucha. A uvidíš...
jdoizo - eminence to určite nie je, nelakujú membrány.
material na 2 70-litorve bedne stoji viac nez nejaky zakladny sub s origo boxom
[ Link ]