
Navštíveno 3108x

Čau lidi. Musím se rozhodnout... buď pořídím 4 kanál a nebo pořídím aktivní subwoofer.. na oboje prachy nemám. Ve předu mám Kicx ICQ 5.2 a vzadu v platu mám Magnat power plus 693, radio blaupunkt Melbeurne SD27... Tak právě nevím jestli mám koupit zasík na tyhle 4 repráky nebo k tomu dokoupit subwoofer... zkuste poradit, dík
Subwoofer ničím nenahradíš.. Ale raději bych vzal pasiv. I za cenu použitého společně se zesilovačem..
Souhlas s Collinem. Každopádně na tuto otázku by sis měl hlavně odpovědět ty sám. Já nemůžu vědět co ty preferuješ.
A bejt to na mně. Tak dám pryč ty ovály a pokusim se z nich vytřískat nějaký prachy. Ty prachy přidám k těm penězům, sehnal bych nějakej jetej 4kanál a jetej SW. Když budeš mít štěstí, tak se vejdeš do 3000.
To mě také napadlo že by mohl prodat ovály, ale ty pravděpodobně bude chítít.
No ty ovály bych tam necha.. jen kvůli toho že vzadu vozím často lidi a vím že poslouchat vzadu jen woofer není ono... no a něco konkretního po čem bych se měl shánět? ty 3000 by i šly... btw ovály sem koupil za 500 oba :-)
Jo a taky... jelikož si myslím že jsem laik... by mě zajímalo jestli bych si třeba mohl koupit sub jen reprák a udělat si ozvučnici bo to plato i vše ostatní v autě sem dělal doma na přímočarce.. jestli na tom člověk dost ušetří... hm?
Klidně si ozvučnici postav, nějaká kačka se na tom ušetřit dá.
no ještě sem uvažoval o subwooferu pod sedačku řidiče nějaký ten plochý... ale pár lidi říkalo že by si to nekoupili.. co vy na to? Jo a taky jestli bymi mohl někdo vysvětlit jak se šíří ten zvuk z kufru až dopředu? pořád to nějak nedokážu pochopit, že to půjde dobře slyšet a pak asi nějaký monoblok na ten woofer? zkuste napsat i nějaké typy... mám nějaké známé tak sehnat bych moh snad cokoliv :-)
za 4500 kč muzu nabidnout toto:
zesik
[ Link ] a kabelovej setik k tomu zesika zdarma,
subbox
[ Link ]
no to nevypadá špatně... ale peníze budu mít stejně až v březnu :-) dívám se už dopředu protože než si něco vyberu tak to trvá tak dva měsíce :D
Já bych šel cestou nějakýho toho 4kanálu a zavěsil bych na něj ty kompa + SW a ovály na rádio. Časem samozřejmě můžeš udělat upgrade. Monoblok by byl pro SW nejlepší, ale je to hodně o penězích. Když si nepořídíš vyloženě nějakej nenažranej subwoofer, ale něco decentnějšího, tak 4 kanál si s nim obstojně poradí.
no to možná bude nej cesta.. ty ovály sou tam fakt jenom proto aby i vzadu bylo slšet hrát hudbu a ne jen "duc duc" :-) díval sem se na Magnat Traxx600 tuším a sub teda ještě nevím...
Pokud máš nějakej omezenej rozpočet, tak se hlavně s koupí moc neunáhli.
mam těch 3500 max 4000 bych sehnal možná no...