
Navštíveno 3328x

je to alpine R12, ale na netu jsem všude našel jen nějaký zřejmě novější typ co je dvoucívkový a má jinou membránu.


17.02.2009, 01:44 |
maiky46 | Upraveno: 2009-02-17 01:44:32
tento dle vývodů se zdá jako jednovícka, a bude to asi nějakej drobek podle šířky bedny..
a případně bude stačit na krmení rodek R2100A ?
klidně to může být i dvoucívka. Já jsem měl 2 suby každý 2x4Ohmy a měl jsem 4-konektorový terminál. Záleží jak je to zapojené uvnitř.A ten na obrázku by dle označení 12 měl být 30cm=12"
Tak ho vyndej a podívej se co to je zač
tak tomu typkovi napis at ti napise co je to zac presne :) jinac cena v pohode

17.02.2009, 12:10 |
Yawor klasický SWR, parametry jsou tuším stejný /akorát větší Xmax/, akorát místo tohohle závěsu maj ty nový ten vlnovec.
Takže buď 1242 nebo 1222
a jak je na tom zvukově, výkonostně a tak? zatim mam v kufru magnat xpress reflex 212 takový to dvojče a hifonics bx1000d jede na plno a hraje to slušně ale tahle alpine bude asi lepší co?

17.02.2009, 13:18 |
Cenda Yawore, 1241 nebo 1221 :-)

17.02.2009, 13:18 |
Yawor nesrovnatelně...

17.02.2009, 13:19 |
Yawor Cenda : jj, možná si to motám s SWXem :o)

17.02.2009, 13:23 |
Cenda chteji silnejsi a stabilni zes, pak se odmeni docela slusnym zvukem.

hm to vypadá zajímavě a myslíte že s tim rodekem to bude hrát nějak nebo na to bude moc slabej?? jinak kolik signálovejch kabelů se dá zapojit na toto rádio? zatim tam mam dva páry a nevim jesli můžu zapojit i na to třetí další signály abych to nemusel rozdvojovat

že u jednoho páru je front, u druhýho rear, a u třetího line in
tak ten Line IN je defacto AUX. A co ten konektor hned vedle ISO???
Není to náhodou SW????
Nejjednoduší je podívat se do manuálu .....
je to výstup na subwoofer ale nechápu že je to jen jeden že to neni pár dyt na zesík co mi bude napájet zsík budu muset přivest dva, já to budu nápájet dvoukanálem. no line in je aux nechápu tam můžu připojit taky signály na zesík nebo ne?
Protože sub je mono. Tak použiješ normálně rozdvojku. Samec a 2 samice. Tu dáš k rádiu a dál už ti půjde normálně cinch kabel.
jj to by šlo,ale tak ono je jedno jeslti je to na klasickejch signálechnebo na tomhle sub.výstupu
Ne AUX je vstup vnějšího zdroje(MP3, Discman ....)
a je nějakej rozdíl jeslti subwoofer připojim na rádio přes signálový kabely na frond nebo rear pár a nebo jeslti to zapojim na ten výstup sub pomocí rozdvojek?
Dej ho na ten sub. Pravděpodobně ho potom budeš moci zvlášť ovládat přímo z rádia. Vypínat, zapínat a regulovat hlasitost.