Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > tlumení + mtž repro Ústí n/L a okolí

 o Navštíveno 10224x o
o 11.05.2009, 10:26 | xenon04
Našel by se někdo šikovnej a ochotnej na montáž repro a vytlumení předních dveří z Ústí nad Labem, Teplic nebo okolí?

Klidně bych si nechal osobně poradit - nechal „montera“ zkouknout auto co a jak
Materiál si koupím sám a montáž samozřejmě zaplatím

auto je v záruce, proto se mi do něj nechtějí dělat větší zásahy :-(

Auto: poslední Honda Civic 5D
Rádio: zůstane originál (bez něj se nezobrazují údaje o teplotě/klimatizaci na sdruženym panelu s rádiem a jsem zvyklej na ovládáni na volantu), tapecy klidně nechám schodit na servise

Představa je taková:
Repro: Infinity ref 6510CS – [ Link ]
montáž s obrázky [ Link ]

Vytlumení dveří Dynamatem, kabeláž + mdf kroužky

místo zadních repro bych chtěl napojit aktivní sub, kterej se schová někam pod kaslík ke spolujezdci
Rozměrově i zvukově dám opět na něco co už někdo přede mnou zkusil (i to řešení se mi zamlouvá)
Alpine SWD 1600 - [ Link ]
Montáž s obrázky [ Link ]

Kufr bych chtěl nechat prázdnej…

Rád bych byl u montáže (klidně pomůžu) a pořídil připadnou fotodokumentaci pro další se stejným autem co se odhodlávají jít do něčeho podobnýho…

Něco k upgradu audia z webu
výměna HU [ Link ]
česká diskuse [ Link ]
Tahání kabelů a elektroinstalace [ Link ] , [ Link ] , [ Link ]
Do toho se mi popravně moc nechce z důvodu rozebírání a zkládání

Díky za případné komenty, nabídky nebo odkazy kam se obrátit


o 11.05.2009, 10:40 | Bolthorn | Upraveno: 2009-05-11 10:42:19
Napiš na info@northautohifi.cz, dílna je v Novosedlicích - Teplice, levná práce a k montáží je sleva na zboží...

Jo a neberte to jako reklamu jen radím..
o 11.05.2009, 10:57 | hifim@ni@k
Pokud chceš nějaký slušný výsledek, tak se tomu rozebírání nevyhneš. Hi-Low adaptér je trochu kompromis, ale mrkni na adaptér od Helixu. Kvalitní, jen trochu vyšší cena.
o 11.05.2009, 11:09 | Bolthorn
Rozebírání a skládání není žádnou překážkou..
o 11.05.2009, 12:25 | xenon04
popravdě nevím, jak se na to tváří servis
když na garančce uviděj zásah a napojení u baterky
chtěl bych nejdřív zkusit jaká změna bude nový repro + tlumení
nepotřebuju basy, který mi rozvibrujou plechy na autě :-) ale když to bude pořád málo, chtěl bych těm kompům ulevit a basy posílit tím aktivem nejlíp umístěným u nohou spolujezdce
kufr bych chtěl nechat práznej

ten aktiv mi přijde lepší varianta než koaxi + tlumení zadních dveří nebo umístění oválů do plata

hifim@ni@k: kterej helix máš na mysli?
Bolthorn: dík, až budu v tp zkusím se tam stavit

má někdo zkušenost s repro od infinity? doporučíte mi lepší variantu - bude to hrát na tovární rádio (helix?)

o 11.05.2009, 12:36 | Bolthorn
Můžeš se stavit klidně v Ústí nad Labem, kde to můžeme probrat.. V Teplicích je jen dílna..
o 11.05.2009, 13:54 | hifim@ni@k
o 11.05.2009, 21:29 | AUTOHIFICENTRUM Liberec
vyřešit ovládání z volantu a ten displej by zas takový problém být neměl při výměně za neorigo autorádio.....a potvrzení od origo dealera Hondy také ne....nebyla by to první Honda Civic,kterou máme za sebou...
[ Link ]

stačí jen dovézt auto....koukání přes rameno (vyloučeno)
o 11.05.2009, 22:05 | Bolthorn
jj koukání přes rameno dovolí málokdo, je to nepříjemné a většinou do toho zákaznicí dost mluví.. nic ve zlém..
o 12.05.2009, 09:43 | hifim@ni@k
A montážníci si fotodokumtaci dělají, takže asi nebude problém ji potom získat.
o 12.05.2009, 11:11 | xenon04
AUTOHIFICENTRUM Liberec: na vaši montáž do černýho type r jsem koukal v jinym vlákně, pro mě trochu z ruky :-( ale dík za nabídku

nejde mi o očumování nebo rejpání :-) jde mi o tu fotodokumentaci

dneska jedu zkusit osadit do kufru sub se zesilovačem... zbytek originál
moc si od toho neslibuju, ale budu moudřejší jak to hraje, případně tu variantu vyškrtnu úplně
o 27.05.2009, 19:26 | Bolthorn
Tak co jak si spokojený, já byl zrovna na horách tak jsem u toho nemohl asistovat ani to neslyšel..
o 03.06.2009, 13:50 | xenon04
Bolthorn: Ahoj, díky
hraje to krásně čistě, po vytlumení je v autě příjemně ticho a klídek :-)

už vymejšlím výhledově zesilovač a bedýnku do kufru
o víkendu jsem měl možnost slyšet 12" Helixe Dark Blue v boxu a mam asi rozhodnuto
jen nevím jaký zesilovač... a jak ho připojit na origo rádio bez RCA - přes Helix AFC?
ještě je možnost připájet k origo autorádiu nějaký plošný spoj s cinch (smd?) - schema by mi měl poslat kolega...

poradí někdo se zesilovačem popř. subem?
zatím mám:
kompo Helix E 136 ESPRIT (60W)
koax Helix E 106 ESPRIT (50W)

co jsem koukal po 5tikanálech, který maj 4x50-55W na sub zbývá okolo 150-200W
nějaké zkušenosti s Helix Dark Blue Five? 4*60+250W
nebude těm zadním 50W repro vadit 60W ze zesilovače?
o 04.06.2009, 08:22 | Bolthorn
Hele napiš mi večer na ICQ a pokecáme..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.309 sekund.