Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem reproduktorů do mého přibližovadla :)?
Rádio:
[ Link ] Auto: Mercedes-Benz 190D 2.5, r.v. 1985
A věc se má takto:
V autě jsou totálně vyšuměné reproduktory z doby krále Klacka, proto jsem chtěl zainvestovat a pořídit si nové, jenže se v problematice tak moc neorientuju, proto bych tedy poprosil o radu :)
Jediné repro, které chci vyměnit je zadní pár na platu u kufru, v palubní desce je ještě jeden pár, ale nechci kvůli němu rozmontovat půlku auta :). Takže tedy jenom ten jeden pár na plate, připojený jenom na rádio bez zesilovače. Chtěl bych vybrat nějaké repro, co by stálo tak kolem 2000,- a dobře hrály basy (nechci pořizovat ještě subeoofer). Vůbec netuším jestli pořídit koaxiální, komponentní nebo nějaké kickbasové, co jsem našel :(.
Takže shrnutí:
Dám půl království a princeznu k tomu, člověku, co mi pomůže vybrat pár reproduktorů co budou umět dobře hrát basy, budou mít čistý zvuk (ne jako ty sumaky co mam ted), budou pripojeny pouze na radio ( to co mam ma 4x40W, viz odkaz nahore) a budou stat tak kolem 2000kč.
Díky a mějte se pěkně ;)