
Navštíveno 2664x

Chlapy mám Hyundai Coupe rok 98 a mám ted dilema...přemýšlím kám dát zesík...před tím jsem ho měl na bedně ale pod pátýma dveřma a když jsem přišel k autu jednoho hezkého dne tak zesilovač se hezky hřál...tak bych chtěl radu kam sním...foto kufru dám :)
ta fotka byla hudba před tím....a to video je s novou...
[ Link ] 
poradne to vohulit aby se s toho zachvilku hulilo...lol
zesik dej treba na strechu a vitr pri jizde to zchkladi?.)
no na sřechu by se aspon vešel :)
Hlavne nekupuj Optimu na tuto sestavu:o)
ne :) mám v planu konečně něco kloudného a to Power cell 4000 ale ještě musímupravit deklnabaterku pač já tam mám menší tak tenplech musím nějak zvětšit :) ale spíš bych chtěl poradit s tím umýstěním zesíku...přemýšlím jestli se takhle bude hřát furt tak jestli nemá cenu ho dát do nějaký udělaný bedny a na ní mít třeba dva chladicí větráky.... ???
Omlouvám se za ot, ale k čemu krom rozvrzání interiéru jsou takový basy dobrý? Nic jinýho jsem tam ani neslyšel.
když dám dvojtou podlahu nedostanu do kufru bednu...pač mám nízký kufr....
Petan.B - no mám dovbrý pocit :D někdo poslouchá kvalitu hudby a mě se prostě líbí bassy....když zeslabím bassy tak to taky hraje dobře ale mě tam schází ty bassy....a druhá věc je to že mám zrovna nekvalitní mobil na to abych zase dělal špičkový videa....

06.05.2010, 19:49 |
JA to je nějaká skrytá kamera,ne?

06.05.2010, 23:34 |
DaveX Co do motorového prostoru, kde je větrák pro motor? Nějak za něho. Myslím, že by to bylo v klidu.
dobrý další skvělý napady? :D
A co takhle přidělat na bok kufru (za podběh) nějakou desku, vyrovnat ten schod a ten zesík prostě přidělat na tu desku?
takže jako na bok? ...přemýšlel jsem ještě o té druhé podlaze ale tohle není špatný nápad :)
takovýhle reklamy by měli dávat v telce.. akce v podobě výkopu nohou, trochu romantiky při pohlazení zesilovače, erotika když si natáčíš krk a celkově je to celkem vtipný :)
jestli se hřeje opravdu hodně, tak bych se poohlídnul po něčem slinějším.. jak dlouho si předtim hrál? a nebyl náhodou ten zesík rozpálenej od sluníčka, když ho máš nezakrytej pod oknem?
no právě...za tím oknem byl a nevšiml jsem si že je teplý před tím videem....ale vydrželo to tři nový písně od lil jona ....a po druhý se mi to stalo když jsem jel odvezt mamku a to jsem nehral a byl rozpálený no....takže z toho sluníčka musí pryč....kabely dostanu příští týden k narozkám a baterku si pořídím snad z této výplaty....ale stejnak aby to pomohlo....aby se nehřál....co si o tom myslíte? má to cenu to mýt ten zesík nebo ořídit něco silnějšího...koukal jsem na forum na ty dva Emphasery EA2500D nebo by jste mi poradily něco jiného...nemusím mít nový pač to je o penězích že....takže spíš jetý kvalitní :)