Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > ozvučnice

 o Navštíveno 3225x o
o 24.01.2013, 18:03 | Jarda S.
je vhodnej materiál 18mm lamino ? byla by pro tohohle drobečka [ Link ] a rovnou přejdu k druhé otázce jak to zapojit na zes Magnat 4000xl


o 24.01.2013, 18:09 | jiri.dusa
Tak lamino je nevhodnej materiál na výrobu ozvučnice, osobně bych volil 22mm překližku (multiplex) nebo levnejší MDFku taky 22mm
o 24.01.2013, 19:26 | Jarda S.
zes je čtyřkanál
o 24.01.2013, 19:57 | Jarda S.
takhle ? při zachování 4ohm

foto k příspěvku  od Jarda S.

o 24.01.2013, 20:11 | dr.marty
nad ničím nepřemýšlej a postav to z MDF.A ten tvůj nákres je špatně,páč nikdy ti nezahrajou kanál an 100% stejně a mohl by jsi zničit cívky.Zapoj to normálně na jeden kanál.Máš 2x4 ohmy,takže to můžeš zapojit buď na 2 ohmy nebo na 8 ohmů.Tady máš popis [ Link ]
o 25.01.2013, 01:09 | Jarda S.
takže 2ohm takhle ?

foto k příspěvku  od Jarda S.

o 25.01.2013, 18:07 | Zdeny60
Na 2ohm + na + a - na -. A pak od spojených + a -+ k zesáku. P a r a l e l n ě !!!

To, co jsi namaloval, je seriově = 2x vyšší impedance celková, než jedné cívky.

Ad bedna - na doporučených 40l 18mm DTD zcela anprosto v pohodě. jen bych rád viděl výkres, protože jen holé stěny je nesmyl ať to bude třebas z MDF či překližky:-) Chce to výztuhy.
o 13.02.2013, 18:29 | FlasH AHC
Jarda S.: tohle u mě už bylo,jen nevim ,jestli sem dělal screeny z měření,ale asi ne.
Každopádně to zapoj na co nevyšší impedanci,jinak z toho budeš mít bláto,který to už beztak je :)
Ten zesik nevypadá že by ti to pohlídal jako monoblok,takže seriově a budeš mít klid,vyšší učinost zesiku a menší odběr zesiku. Zvuk bude pevnější,ale od tohodle bose nic nečekej,to je lepší L12,která už něco umí,ale taky jen bordel.... ta citlivost tam byla myslim něco kolem 92db/2,283v/m seriově.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3008 sekund.