Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Návrh sestavy do auta

 o Navštíveno 7626x o
o 20.09.2013, 18:20 | Micky18
zdravim, rád bych do svy a3 (3dverak) dal slusnejsi hudbu. Nejde mi o to aby me kazdy slysel kdyz jedu po ulici,ale spis na kvalitni poslech pro me. Nevadi mi i veci z druhy ruky,jsem ochoten do toho dat 10 jenom za komponenty,na kabelaz a tlumeni mam jiny penize. Rad bych teda kdyby nekdo navrhl nejakou sestavu obsahujici radio,komponentni repro do predu (do zadu nevim,jezdim spise sam,ale kdyby se pridanim lepsich zadnich zlepsil zvuk tak proc ne),subac a zesik.


o 20.09.2013, 20:58 | CarMedia.cz (P)
Jakou A3 máš?
o 20.09.2013, 21:10 | rebel
dal by sem jen kompa dopredu zesik a sub .

Kdybys mel zajem mel by sem doma sub gzhw25x 50% sleva oproti eshopu v aute byl necelej mesic
kabely a i tlumeni 70kč(na shopu 100kč deska) kdybys potreboval pisni do mejlu
o 20.09.2013, 21:32 | Micky18
Audi A3 8l
o 20.09.2013, 22:41 | CarMedia.cz (P)
8L má totálně na prd udělané dveře, stejně tak jako A4, A6 z této doby. Chce to opravdu si s nimi pohrát, pak je rozehraješ. Komponenty tam dostaneš 130 mm. 165 leda s úpravou tapecu. (před nedávnem jsem dělal A4 a dokonce se přinutil to nafotit, tak mrkni pro představu, co tě čeká [ Link ] )

Dobrý 13ky za super kačky jsou Powerbass S-5C [ Link ] nebo Helix E 135 Esprit [ Link ] . Pak jsou dobré Audio System MX 165 Plus [ Link ] , Ground Zero GZTC 130T [ Link ] , MTX Audio T6S502 [ Link ]

Skrz subwoofer. Co je tvůj nejoblíbenější (nejčastěji poslouchaný) hudební žánr, chceš SW rovnou v boxu, nebo samostatný? Pak se může vybrat adekvátní SW a rovnou zesik (asi 4ch, který by poháněl přední kompa a SW)

K tomu všemu slušné autorádio je například Alpine CDE-170RR [ Link ]
o 21.09.2013, 08:23 | Micky18
Chtěl bych subáč v boxu a nejčastějc poslouchám hip hop,rap,pop.
o 21.09.2013, 10:08 | CarMedia.cz (P)
Čili nějaký bassreflex. Vyhovující box v rozumné ceně by měl být například JBL GT5-1204BR [ Link ] a na komplet sestavu 4ch zesilovač MB Quart DSC480 [ Link ]

Ten ti poskytne dostatek výkonu jak pro SW, tak i pro přední komponenty.. Cenově to bude plus minus okolo těch 10t (podle toho jaké komponenty nakonec vybereš).
o 21.09.2013, 19:30 | Hrdlo
Powerbass S-5C nebrat!
Hrají sice slušně, ale po 3 měsících používání se mě oba dva vlivem basů "odlepily" od kovové konstrukce a musel jsem to spátky lepit chemáčem.
o 10.11.2018, 15:28 | ivan.tichy01
Tak ohledně rádia závisí jakou A3 máš ale pokud chceš něco co spíše hraje tak klidně i 1din rádio : [ Link ] , repro klidně [ Link ] a subwoofer [ Link ] + [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3153 sekund.