Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Názor na komplet repro do A4 B5?

 o Navštíveno 8463x o
o 10.02.2015, 19:51 | InToSSH
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu, za se Vám líbí tento výběr repro, je to do Audi A4 B5 (jak všichni víme, předek je úplně naprd..) Jsem tam omezenej na 130mm a hloubka zhruba 60mm, chci aby to zůstalo OEM.Zadek 165mm za sklo (nechci řezat díru do plechu na ovál) a do kufru nějaký subwoofer.
Zatím, po přečtení asi 100 příspěvků tady jsem dospěl k tomuto:

předek: MTX audio T6S502
subwoofer set: Gladen M 12 BR + Mac audio MPE 2.0 XL
se zadkem si ještě nejsem jistý, určitě nějaký koax,když tak poraďte. možná MTX audio T6C653

Kromě subu bude vše prozatím krmené z radia Pioneer DEH-7300BT, ale rád bych i repráky časem píchnul na zesilovač.

Zatím vytlumovat nebudu, ale je to určitě v plánu, až bude venku tepleji.

Už mi z toho jde hlava kolem, dneska celý den na to koukám a nemůžu se rozhodnout.

Předem díky za odpovědi :)


o 10.02.2015, 22:55 | endru.ondra
místo zadních repro bych radši přidal peníze do zesíku a subu, pochopil jsem že máš sedana tam budeš potřebovat hodně silný zes ze subem aby si basy dostal do vnitř.
o 10.02.2015, 23:07 | InToSSH
Díky za odpověď. Správně, je to sedan. Myslíš teda, že ten Gladen, případně ještě Mac Audio Bassleader 112R (i když oba jsou skoro stejný se 300W RMS, jen lehce rozdíl v frekvenčním rozsahu a MAX vykonu) nebude stačit? Líbí se mi, že je maji hezky v těch setech za rozumnej peníz.
Poslouchám spíš více rockově založenou muziku, ale občas je ten bass třeba :)
Spíš mám strach z toho zadního MTX T6C653, nějak se mi tam nelíbí že je to třípásmo s 92dB/2.83V, ale v týhle cenový relaci jsem nic lepšího nenašel.
Chtěl bych se komplet vejít tak do 8-9 tisíc Kč..
o 10.02.2015, 23:27 | CarMedia.cz (P)
set Gladen s zesilovačem Mac Audio není moc ideálně navržený. Pro využití potenciálu je skutečně lepší mít zesilovač silnější, než je subwoofer. Čili na 300W RMS subwoofer by to chtělo alespoň 350 W RMS zesilovač.

Hodně zajímavá kombinace:
Rainbow Cyclone V12 [ Link ]
Rainbow Beat 2 [ Link ]

Přední reproduktory eXcursion SX 6C [ Link ]
Zadní repro eXcursion SX 652 [ Link ]

Celkem to je za 9220,- Kč a rozhodně funkční sestava. T6S a T6C řada je spíše na zesilovač, jak na autorádio. eXcursion SX hraje na rádio opravdu velmi moc dobře. Zesik tomu pak ještě pomůže. Kombinace Rainbow Cyclone s Beat máme vyzkoušenou a funguje velmi dobře.. Nevím, podle čeho si vybíral, ale přijde mě ta původně navržená sestava hodně zmatená.. :-(
o 10.02.2015, 23:58 | InToSSH
děkuju moc za návrh. já jsem právě vybíral radši sub 300W, protože vím, že je u sedanu problém to z kufru procpat dopředu, ale tak asi i těch 250W se silnějším zesilovačem, ale když tak na to koukám, tak v tam tom setu bych to stejně nakrmil max 240W.. zbytek jsem vybíral víceméně tak na základě zkušeností, co jsem tu našel, do tohoto oboru se vrtám poprvé, takže uvítám jakoukoliv radu.

Co se týká reproduktorů, tak vypadaji zajímavě, jen myslím, že se mi dopředu nepodaří bez úprav nacpat 165mm, s redukcí to bude tak akorát na těch 130mm, ty MTX jsem právě viděl u vás na webu v přestavbách a citlivost napovídala, že by to i to rádio zvládlo. Toho se bojím i u těch SX 652, že mají nižší citlivost.

Každopádně dám na určitě na tyto rady, jen bych potřeboval tedy pořešit ten předek, s max hloubkou do 60mm, radši méně, pokud možno.. Dnes jsem na to koukal, původni je 56mm, nějaké místo za tím je, ale ještě tam bude ten kroužek.
o 11.02.2015, 17:39 | BeetAudio.cz
Co dopředu zkusit [ Link ] s velmi výraznou slevou!

Nebo pak doporučím
[ Link ]

Pokud teda nechceš cpát 165ky.
Ale být tebou určitě bych zkusil rozšířit předek na 165! Zvukový posun opravdu znatelný.


o 11.02.2015, 21:33 | aleess
Můj názor,16 do dveří,vytlumit.Když už, tak pořádně!Komponenty navržené od Jirky(Revilo).Ví očem mluví.
o 12.02.2015, 09:37 | InToSSH
Díky všem za názory a rady. Domluvil jsem se nakonec s Jirkou z Revilo a je objednáno. Předek eXcursion SX 5C, zbytek jak navrhoval.

V létě mám v plánu to vytlumit komplet, takže uvidíme jak to bude s financema, ale možná rovnou vymyslím, jak tam dostat dopředu ty 165ky a přidat tomu i nějaký amp :)
o 08.06.2020, 06:41 | olex21
Dobrý den, potřebují radu. Scháním repro do Audi A3 8V 2013. Kámoš mi doporučil Musway ale nejsem si jistý. Vybírám tady [ Link ] a chtěl bych nějakou radu J Díký moc!
o 08.06.2020, 09:22 | moka
@olex21: Od firmy, na ktorej web si poslal link NIC NEBRAT!
Zaplatil som za tovar vopred, tovar nikdy nedoruceny - peniaze nechcu vratit, nekomunikuju.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3152 sekund.