Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Octavia II - jake repro do předních dveří

 o Navštíveno 10188x o
o 22.12.2015, 08:52 | TomasW | Upraveno: 2015-12-22 08:54:26
Poraďte prosím jaké repro do předních dveří do OII - jsou tam 20cm. Prozatím chci jen vytlumit a nechat na origo radiu. Časem přidám nějaký zesík, ale rozhodně nebudu nějak divočit :) Jen to malinko oživit. Díval jsem se a nějaký velký výběr v 20kách není :-(
Edit: Díval jsem se, že se dělají nějaké repro originál do Audi A4 nebo VW G5 - nejsou některé, které by šli i do OII?


o 22.12.2015, 10:17 | TommyDS
Vies tam pouzit 20cm sady, ktore boli pre VW G5, napríklad od Gladenu [ Link ] ... pokial ale ides tlmit, mozno by som porozmyslal nad MDF reduciou [ Link ] a osadil klasicke 16kove kompa ...
o 22.12.2015, 10:43 | TomasW
Perfektní díky moc. Takže repro co jsou do VW G5 půjdou i do O2, to jsem potřeboval vědět :) tlumit budu určitě a ty gladeny se mi líbili... koukám, že u nich je i plast pro uchycení, takže jen vyšroubuju staré a dám nové... ideal
o 08.02.2016, 09:58 | clown
u OII je nejhorsim clankem to origo radio .., vytlum to a vymen na zkousku radio. Prestane to hucet :)
o 31.01.2017, 18:23 | Sau
Ať nezakládám nové téma - poraďte nějaké repra místo originálních v Octávce II '07.

Mám ju jako služebáka a je, bohužel, zcela vyloučena jakákoliv viditelná úprava auta - tj. musí zostat původní rádio (stream). Tlumení dveří sice možné teoreticky je, zas ale do toho nechcu vrážat nějak moc peněz, když sám nevím dokdy mi ten "veteránů vydrží :)

Takže ideál je za co najmíň peněz co najvýraznější zlepšení zvuku asi prakticky výhradně změnů předních repro. Poslůchám hlavně rock, hard rock apd.

Poradíte někdo? :)
o 01.02.2017, 17:26 | TomasW
No já nakonec dávám redukci na 165mm a budu dávat Morel Dotech co mi zůstali doma... samozřejmě ty už musí na zesilovač :) a když už budu dávat zesák tak zrovna i woofer :) věci mám nakoupené, jen čekám na počasí... ale pokud můžeš tlumit tak zrovna dej redukci na 165 a máš mraky na výběr.. v těch 20cm toho moc není
o 31.10.2019, 14:33 | olex21
A kde je podle vás nejlepší kupovat repro? Zatím mě napadl tento eshop: [ Link ] ale možná máte někdo ještě nějaký tip??
o 31.10.2019, 21:04 | Robo
Mě napadl třeba tenhle :) [ Link ]
o 01.11.2019, 06:39 | kubiik
Jako Robo. Za mě vždy spokojenost.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3314 sekund.