Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Poradte 4kanal,ktory neskresluje pri vysokej zatazi

 o Navštíveno 5991x o
o 08.07.2018, 00:23 | Pioneer | Upraveno: 2018-07-08 00:25:06
Ahojte. Skusal som uz ARC XDI 600.4 - ide skoro do skreslenia - nema "gule" vobec, celkovo velke sklamanie. Dalej som skusal STEG QM - ten je na tom o dost lepsie, ale stale malo. No a napokon PG Xenon 200.4 - ten je na tom zatial najlepsie - dynamika, kontrola, proste ma gule. Stale to vsak nie je to, co by malo. Takze uvazujem nad: JL HD 600/4, alebo co lepsie ine?? Potrebujem co najvyssiu zatazitelnost a bez skreslenia, resp. minimalizovat skreslenie pri najvyssich hlasitostiach. Najlepsie rady z osobnych skusenosti. Clanky zo zahranicia som si uz nejake precital, ale kazdy pise inak ... :)


o 08.07.2018, 10:49 | kiklop32
Jednotka a reproduktory?
o 08.07.2018, 15:23 | TommyDS
Cim sa prejavuje to skreslenie ?

Porovnavas asi trosku neporovnatelne, minimalne rozne kategorie. PG by som radil skoro uz k high-end, kym Arc XDi je skor stredna trieda ...
Ak chces nieco porovnatelne ku PG tak si pozri Arc SE 4150 (samozrejme cenovo asi inde, kde zozenies pouzity PG), alebo potom nove Zapco Z-150.4AP ... Btw, pri Arcu som mal na stredy/vysky svojho casu KS300.4 a bol som uplne OK snim ...
o 09.07.2018, 08:15 | Pioneer
HU 88RS2 a repro Audison AV K6. Skreslenie sa prejavuje hlavne pri speve v istych pasazach (necisty spev, chrcanie), ale je to pocut aj na stredoch, stredobasoch - idu skor do limitacie. proste potrebujem zosik, ktory to bude mat absolutne pod kontrolou pri vysokej zatazi, nieco o kus este lepsie od PG. Co som cital, vravelo sa prave, ze JL zosiky toto dokazu, hlavne tie vysoke rady. Nemam ale skusenost, preto sa pytam. Kedysi som skusal SS Rub 600-4, aj ten bol niekde tam, ako uz spominane PG.
o 09.07.2018, 16:28 | Pioneer
Ktory z tych dvoch JL zosikov je vyssia trieda?
JL Slash 300/4v2 vs JL HD 600/4
o 10.07.2018, 14:10 | db-marek
Ja len vseobecne rozmyslam ... ako je na tom napajanie? Ako su na tom dvere? Nebol by vhodnejsi 2x2ch? Su schopne AVcka zahrat dostatocnu hlasitost aku by si rad?...'to by som samozrejme riesil ako posledne ...
o 10.07.2018, 14:26 | kiklop32
Ty AV mají psaných 125/250W, takže to chce relativně silný zesík. Pokud seto teda snažíš tahat do nějakého maxima kde už má zesík vysoké THD, tak bude potřeba silnějšího a pak je otázka jak to mají ty D zesilovače jestli by ti spíš neseděl nějaký AB.
o 12.07.2018, 08:14 | Pioneer
Ktory z tych dvoch JL zosikov je vyssia trieda?
JL Slash 300/4v2 vs JL HD 600/4
o 13.07.2018, 10:19 | TommyDS | Upraveno: 2018-07-13 15:38:09
TO ze je nieco vyssia trieda si myslis, ze to bude urcite lepsie ???

Nejak sa mi to nezda - ak pocujes skreslenie vo vyskach/stredoch/stredobase, to nebude chyba zosika, ale bud koncepcie, alebo potom prehranych ocakavani od komponentov, ktore na to nemaju ...

AV6 fajn, ale stale je to len vstup skor nizsia cast strednej triedy

Pocuval montaz niekto iny aj okrem teba? Ze aky ma na to nazor, ci pocuje to iste, alebo pripadne cim to moze byt sposobene ?
o 13.07.2018, 15:28 | Pioneer
Este raz som preskusal vsetky tri zosiky, ktore mam k dispozicii na test a to iste. PG ide naozaj velmi slusne, ARC je na tom najhorsie. Chcem ist ale este o kusok vyssie, takze by som prijal nejake moznosti, do akeho zosika ist? Cena - do cca 500€ a kludne aj pouzite.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3204 sekund.