Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > HU pre aktív za rozumné peniaze

 o Navštíveno 5983x o
o 25.10.2018, 21:35 | Slimo
Zdravím vás, potreboval by som radu. Chcel by som prejsť na aktívne zapojenie repro. Mám ALPINE 117ri a neviem ci zháňať PXA-H100 alebo prejsť na niečo typu Pioneer DEH S510BT. Bohužiaľ rozpočet viac nedovolí... Ďakujem za rady, skúsenosti, pripomienky.


o 25.10.2018, 22:46 | Směty
H100 nebrat, raději PXA-h700, 701. H100 u některých zdrojovek zvuk spíš pokazila. Jsou tady v inzerci 2 i s ruxem.
o 26.10.2018, 09:33 | Slimo
No o tej H100 som sa tu docital, ze moze kazit zvuk...Je to vazne tak zle?
A H700 som si obzeral, ale hold rozpocet nepusti :/
S tymi lacnejsimi radiami s aktivom nema niekto skusenosti? Aky maju zvuk? Nie som vyslovene audiofil-netopier, ale nech to hra aspon trochu lepsie...
o 26.10.2018, 11:01 | rosak
S510BT bude pravděpodobně stejné, jako 5900BT. Možnosti nastavení aktivu nejsou kdovíjaké, hodně podle mne chybí parametrický ekvalizér pro vyladění výhybek. Časování umí, rozumné strmosti také. V porovnání se zvukem současných levných Alpin, jako je kupříkladu 193BT, je na tom podle mne lépe - zvuk není tak uječený. Osobně bych řekl, že pokud nepořídíš pořádný procesor za pořádné peníze, bude to pořád o kompromisech (levný digitál není nic moc). Někdo říká, že stará rádia od Alpine, která měla procesor měla i dobrý zvuk. Nevím, neslyšel jsem, ale omezení ve smyslu "nepřipojím k tomu žádné moderní přenosné médium" a "možná brzy přestane fungovat CD mechanika a tím pádem to bude jenom rádio" mě ani nenutily tyhle modely sehnat a poslechnout. Navíc když jsem viděl hloubku některých těchto modelů, vyloučil jsem je i kvůli nemožnosti je do aktuálního auta osadit. O tom, že to jsou krásné kousky vyrobené ze zcela jiných materiálů, než dnešní levná rádia vůbec nediskutuji.

Hele, všechno je to o Tvých uších a je potřeba si to vyzkoušet. Když deset lidí ze stejného klubu řekne, že něco hraje dobře ještě neznamená, že to opravdu hraje dobře (davová psychóza je svinstvo) a už vůbec ne, že se to bude líbit i Tobě.
o 26.10.2018, 11:27 | Pglock
Ale slyšel jsi.....
CDA9886 + PXA-H100 ;)
o 26.10.2018, 12:17 | Slimo
rosak: Vdaka za dotaz, je mi to uplne jasne-sto ludi sto chuti a je mi uplne jasne, ze to bude len o kompromisoch v tychto cenovych hladinach...
Nuz asi skusim toho Pioneera a Alpine si zatial necham.
Este otazka, co hovorite na DEH80PRS? Momentalne sada zohnat zacelkom slusnu cenu.
o 26.10.2018, 12:25 | Slimo
Uz som si tu nasiel nejake recenzie na 80PRS..
o 26.10.2018, 12:54 | Směty
Pokud máš možnost Pio 80 nebo 88 tak určitě neváhej jsou to na 2way + basák supr jednotky.
o 26.10.2018, 14:23 | TommyDS
Ked lacny aktiv tak riesenie Pio P88 alebo P80 uplne OK, svojho casu este Kenwood mal jeden prekvapujuco dobry model - 6051U [ Link ] za tie prachy velmi dobry zvuk liezol z toho, kedze medzi CD mechanikou a DSP bolo minimum blbosti ...
o 02.11.2018, 00:08 | TomasT
Mezi mechanikou a dsp je maximalne tak nejaky kus vodice...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3615 sekund.