Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Nové radio a staré handsfree?

 o Navštíveno 5215x o
o 16.11.2018, 18:54 | Daza
Chci si do jedničkvé Fábky koupit nové rádio, ale mám v ní samostatné bluetooth handsfreečko s mikrofonem. Jelikož jsem to neistaloval já, nevím jak se to běžně dělá a zajímá mě tedy jestli musím hledat rádio s nějakým konkrétním portem pro handsfree, či se to řeší nějakým napojením handsfree na kabely do rádia, takže když jen přepojím klasické kabely do nového rádia tak bude mikrofon stále fungovat tak, že když volám, vypne se hudba a slyším z reproduktorů hovor, a když dovolám zapne se zpátky hudba z radia.
Díky :)


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3143 sekund.