Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > kdo sezene?ovladani na volantu Mazda 6

 o Navštíveno 5679x o
o 19.12.2018, 19:49 | Seat Power
Ahoj,
Dokazal by mi někdo sehnat/doporucit/objednat z Ali,Ebay nebo odkudkoli...adapter pro zachovani ovladani na volantu při vyměně za neorigo 1 DIN radio.
U nas sem nic nenasel a popravde ani nevim zda se vůbec něco vyrabi.... Kdo by dokazal něco najit ma u mě flašku jistou :)
Auto Mazda 6 GG r.v. 2006
je to pro facelift model viz.foto a je tam origo hudba BOSE


foto k příspěvku  od Seat Power



o 28.12.2018, 11:32 | Cenda | Upraveno: 2018-12-28 11:34:36
o 05.01.2019, 17:29 | DavidCh
To se sériově nevyrábi :D dá se to udělat, když má rádio vstup na externí ovládání, k tomu protokol, jakýma datama to ovládat a pak si vytvořit vlasní program pro ovládání rádia těma tlačítkama.
o 07.01.2019, 11:05 | CarMedia.cz (P)
Systém ovládání na volantu nemá s aktivním, či pasivním originálním systémem naštěstí nic společného. Je pravdou, že přímo daný adaptér s patřičnou kabeláží prakticky nikdo nevyrábí. Nicméně dle dostupných tabulek umí číst a předávat dané informace ASWC1, která není ani moc drahá. Pro jistotu jsem koukal i do schémat zapojení a určení vodičů a Mazda 6 s r.v. 03-08 je zahrnuta jako podporující.
[ Link ]
o 15.01.2019, 19:33 | Seat Power
Carmedia-pokud by to takto slo byla by to parada,tak nebo tak se zapojenim se stejne radeji chystam k Vam,takze jak jen bude cas domluvime termin ;-)
DavidCh- no doufam,ze reseni Carmedia bude fungovat a nebude se to muset delat nejak treba jak pises :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3103 sekund.