Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zapojení radia can bus fabie 2

 o Navštíveno 5957x o
o 24.02.2019, 23:06 | MaverickCZ | Upraveno: 2019-02-25 00:08:03
Ahoj všichni potřebuju pomoct přítelkyně má fabii 2. Potřebuji pomoct se zapojením chci tam dát 2din navigaci dynavin d99 rádio má can bus a je na nové iso konektory ale ve fabii jsou staré viz další foto. Mám koupenou redukci ale nevím jak jí zapojit tak aby rádio jelo respektive jak zapojit ten can bus protožr bez něj a bez zapojení nejede..děkuji za radu nebo někdo z okolí brna co to umí zapojit?


o 24.02.2019, 23:07 | MaverickCZ | Upraveno: 2019-02-25 00:09:57
Nevím proč mi sem nejdou vložit fotky
o 25.02.2019, 19:48 | MaverickCZ
Tak jsem se na to trochu díval a potřebuji zapojit c-bus high a c-bus low a kde a jak to mohu zapojit?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3514 sekund.