Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Soundsystem VW group

 o Navštíveno 5721x o
o 02.09.2019, 19:27 | Dimi3 | Upraveno: 2019-09-02 21:41:53
Nazdar
Chystám sa na montáž zosilnovača 3T0035456 bol používaný v octaviach a superboch, pôvodne to bol 10CH ale má nahraté DATA ako 8CH takže je nastavený ako zosíky čo sa montovali do tiguanu alebo do golfu čiže 8 repro.
Má zvlášť výstupy na každý reproduktor to znamená 4x výšky a 4x stredobasy.
Keďže som nezohnal Dynaudio reprá tak tam osadím Helixy F62C.
Viem, ten zosilňovač nie je bohvie čo ale tak dúfam že to bude lepšie ako originál autorádio RCD510(Bolero) s originál repro.
Takže k veci, jedním čím som si neni istý je či mám použiť výhybky alebo nie.
Všimol som si že niektoré výškové reproduktory ktoré sa dodávali k tomuto zosilovaču mali na sebe kondenzátor a niektoré nie.
Plánujem to vyskúšať pred rozobratím celého interiéru, a to tak že skúsim prehodiť káble zo stredobasu na výškač a opačne, dúfam že sa nejako zvukovo prejaví ak to má tie pásma delené.
Ak si nebudem istý a použijem predsa len tie výhybky, bude to vadiť?
Teda ak sú nejak tie pásma predsa len delené a ja tam dám potom ďalšiu výhybku bojím sa že si nejako pokazím zvuk.
Neviem čo sa so zvukom stane keď napojím výhybku za výhybku :/
Ako funguje ten zosík netuším, asi je to aj DSPčko, je to zvláštne najmä to že spravíte z jedného kusa železa 8/10/12 kanál a to iba softwérovu zmenou.
Za rady vopred ďakujem.


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3252 sekund.