Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zesilovač šumí

 o Navštíveno 5488x o
o 29.11.2019, 17:37 | Hrdlo
Zdravím... Stala se mi nemilá věc. Při instalaci zesilovače do mého F.Mondeo MK4 jsem zesik omylem připojil obrácenou polaritu. Výsledek byla přepálená napěťová pojistka. Průser je, že zesilovač začal(?) šumět. Již od 1/4 gainu je šum dost znatelně slyšet. Nejsem si jistý, jestli za to mohlo to připojení naopak, protože se to stalo při úplně prvním zapojením zesilovače vůbec :D.
Jsem amatérský elektrikář, zesik sem rozebral tištěné spoje, kondíky... Vypadají ok. Nevíte co s tím? Jde o hertz hmp 4D


o 29.11.2019, 17:40 | Hrdlo
Ještě dodám že zesik je v kastlíku, zapojený na integrovaný Hi/low adapté + originální radio. Dělá to i při vypnutém autě a odpojených vstupech
o 29.11.2019, 21:51 | sonyk02
Pošli ho Pavlovi, on se ti na něj podívá a dá ho dopořádku ;-)
[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3188 sekund.