Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Mondeo mk4 chybí basová složka

 o Navštíveno 5848x o
o 26.01.2020, 17:00 | Hrdlo
Čauko lidi.

Už si nevím rady. Přednes zvuku působí hrozně "plechově". Přijde mi že od cca 80hz a níž repro vůbec nehraje basy. Chybí mi takový ten "hutný/plný" zvuk. Já vím, že spodní tóny má suplovat subwoofer, ale že by to ty středobasy nezahraly vůbec? Známí má v Hyundai sériové repro bez tlumení a hraje to mnohem lépe spodní frekvence než moje sestava. Nevíte co by mohlo být špatně? Zkoušel jsem měnit už zesik za jiný - bez výsledku.
Jediné co mě napadá, že by Mondeo mělo někde schovanou výhybku (repro jsou napojené na originální kabely).


Sestava:
Mondeo mk4, přední/zadní dveře vytlumeny.
Přední repro: comp. Gladen M 165 V2
Zadní repro: coax. Hertz X 165
Radio: Čína Isudar (android 9)
Zesilovač: [ Link ]
Polarita dodržena, gainy na 2/5.








o 26.01.2020, 18:33 | Pglock
Mas vytlumeny dvere?
Jinaj ty Gladeny proste basovat neumi ????
o 27.01.2020, 09:27 | kubiik
Tak ono asi nemůžeš chtít po kompech za 3.5t kč basy pod 80 Hz. Kor když RMS výkon zesilovače je 60W a repro mají příkon 85W.
o 27.01.2020, 11:41 | Hrdlo
Dveře jsou vytlumené.
Chápu co myslíte, ale ten zvuk je plochý až to bije do uší. Teď jsem jel ve wv transportér a origo repro bez tlumení hrály basy lépe.
o 27.01.2020, 11:44 | Pglock
Měl jsem tydle zázraky a jak ti říkám - basovou složku mají úplně na vyliž prdel.
Celkovej projev je vlastně dost bída....
o 28.01.2020, 07:13 | riviera.kidd
Asi hura nakup v akci :-D
o 28.01.2020, 14:20 | Seat Power
První problém,ze ten zesik tak nebo tak nemá ten udavany vykon,takze ty kompa jsou proste nevybuzeny,ale i tak neverim,ze by to nejak slusne i tak nezahralo....
Videl bych problém v nastaveni/instalaci celkově..
Pokud mas vytlumene dveře,dostatecně dimenzovane kabely k repro(2,5qmm) a hlavne spravně nastaveno jak na zesilovaci tak radiu musí to zahrat obstojne a mnohem lepe jak jen při zapojeni na samotne radio,protoze tyhle kompa jsem slysel pouze na radiu ve vytlumenych dveřích a vcelku to hralo slusne jak hlasitost tak basova slozka.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3249 sekund.