Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine DVA-7899j ... potřebuji radu odborníka

 o Navštíveno 4941x o
o 28.01.2020, 13:21 | george8
Ahoj.

Koupil jsem tento super zachovalej kousek na ebay.de.

Měl jsem těchto Alpin různých modelů nespočet .. teď jsem si udělal opět radost.

Ale oč jde. Rádio zapojené standartně, paměti drží.

Problém mám s tím, že si nastavím sklon panelu a když vypnu zapalování, zůstává panýlek ve stejné vyklopené pozici, u všech Alpin se mi vracel vždy zpět a pak zase při ACC ON se nastavil jak jsem to měl nastavené.

Dělá to pouze to, že když zapnu zapalování, z vyklopené pozice se vrátí do normálu a poté se opět nastaví do nastavené pozice.

někdo nějaký rady? nebo je to japonskou verzí?

V manuálu k Evropské verzi jsem nic nenašel co by se týkalo nastavení naklápění (paměti nebo něco takovýho)

Díky za odpověďi!

foto k příspěvku  od george8



o 28.01.2020, 13:33 | kiklop32
Co udělá, když ho vypneš ručně?
o 28.01.2020, 14:11 | george8
nic, pořád stejné, nezajede, i když ho při zaplým klíčku vypnu manuálně a pak vypnu klíček, nic
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.327 sekund.