Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > pomoc s výberom 2DIN autoradia 6000-8500kč (250-350 EUR)

 o Navštíveno 6914x o
o 17.02.2020, 11:00 | icoo | Upraveno: 2020-02-17 12:07:24
- autorádio vhodné do VW Passat B6 (3) 2010
- náhrada za súčasne VW RCD 310
- cenová relácia 6000-9000kč (250-350eur) - samozrejme budem rád za spodnú hranicu rozpočtu ale dal som radšej väčší rozptyl pretože niekedy 1000ka naviac dokaze zase rozšíriť výber
- v súčasnosti sú obyčajne Repro vo dverách ( budú sa meniť ( riešim v predošlej téme - Repro VW Passat)

Požiadavky:
- čo najlepší audio vystup
- autorádio s DSP procesorom ( predpokladám že aj tu sú kvalitatívne rozdiely )
- možnosť pripojiť mobilný telefón cez Android auto zrkadlenie obrazu z mt na rádio ( toto je pre mňa dôležité )
- BT telefonovanie
- prehrávanie audio z USB v čo najvyššej kvalite
- streaming hudby z telefónu v čo najlepšej kvalite
- prehrávanie video súborov
- spotify ( vlastne ale ak bude Android auto tak ju budem zrkadlit cez mt)
- CD/DVD mechanika ( voliteľné - dokazem oželieť )
- možnosť pripojiť zadnú parkovaciu kameru
- ak je možnosť pripojiť ešte aj palubnú kameru ( čiernu skrinku )
- GPS nemusi/môže ale skôr nie zbytočne bude navyšovať cenu ( ak bude Android auto budem zrkadlit obraz- využívam navigaciu waze a Sygic , snáď to pôjde )

na začiatku som zvažoval čínskej Android auto s DSP v konfiguracii processor PX5 alebo PX6, 4/32 alebo 4/64 GB RAM, rádio čip NXP6686, amplifier TDA 7851, autorádio aj s DSP.... Ale neviem či by to nebol krok vedľa . Ak máte skusenosti aj a s týmto typom zariadení tak budem rád za každé info.

Veľmi pekne ďakujem za pomoc s výberom .



o 17.02.2020, 18:24 | lambados
Android auto a zrcadleni jsou dve funkce. Neznamena. Ze kdyz bude mit android auto. Tak bude umet i zrcadlit. A obracene. A predpokladam. Ze jde tedy o mobil s androidem. U jabka musi byt ke screen mirroringu jailbraik tusim. A k nemu jeste nainstalovanej nejakej program. Je toho plny youtube
o 18.02.2020, 08:29 | icoo
Lambados áno už viem že to nie je to isté . A áno ide o mobil s Androidom . Momentálne snáď by to malo fungovať na Xiaomi Mi9 a Samsung Galaxy S9+.
o 18.02.2020, 09:23 | icoo | Upraveno: 2020-02-18 10:24:34
A teda k radiam ak bude niekto riešiť niečo podobné ako ja. Skusil som si pozrieť firmy ako Sony, Alpine, Kenwood, JVC, Pioneer. Zdá sa mi že teda v danej cenovej hladine pre mňa dokážu ponúknuť autorádiá len Kenwood a Pioneer.
Posielam čo má zaujalo:

Kenwood DMX125DAB
[ Link ]
- toto si myslím je v rámci ceny super voľba..no má len Mirror link a nie Android auto

Kenwood DMX7018
[ Link ]

Pioneer SPH DA230DAB
[ Link ]

Pioneer SPH EVO62DAB
[ Link ]

Užívateľským prostredím podľa netu sa mi skôr páči Kenwood, poskytuje aj viac informácií na stránke čo mi príde fér voči zákazníkovi.

Čo má ale nie milo prekvapuje že štandardné bez nejakých adaptérov ktoré treba dokupovat nefunguje normálne ovládanie na volante a to nehovorím ani o zobrazovaní parkovacích senzorov, nastavenia klimy atď. Toto sa mi javí ako obrovské mínus.

Čo si o tom prvotnom nástrele myslíte ?
o 11.11.2020, 11:57 | ralfror
Se na to koukni sem: [ Link ] - nebo je kontaktuj - rádi ti pomohou :))
o 19.11.2020, 13:53 | kincmar
Vybral jsi něco? Dívám se po něčem podobném. Hlavně, aby to umělo alespoň google mapy . Momentálně mám isudar PX6 , relativně funguje dobře, rádio je pěkně svižné. Co se zvuku týče - nemám s čím srovnat..Ale zvažuju jestli nevyměnit za něco jiného..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3268 sekund.