Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Seat Leon Beats Audio, alebo nieco ako Match UP 7DSP? Pocul niekto?

 o Navštíveno 6959x o
o 03.04.2020, 11:33 | yatsura
Zdravim. Pocul tu niekto Seat Beats Audio v Leone? Mam objednane auto a vzhladom na situaciu mozem zmenit niektore veci. Na nete sa vela informacii najst neda a tie co som nasiel su dost nejasne, napr. funkcia Sound Fokus. Alebo mam riesit nieco ako toto?

[ Link ]

Pripadne viete poradit, ako zlepsit audio nejakym plug & play riesenim?

Najradsej by som tam nainstaloval to co mam teraz v OII, ale ked som sa pytal na zaruku priamo v Seate, tiez sa nevyjadrili jednoznacne a podotkli ze moze byt problem so Start-Stop system.

Dik za rady


o 05.04.2020, 19:58 | CarMedia.cz (P)
Budeš vědět co s tím, nebo to tam jen naprdíš a bude hotovo, jak je v ČR a SK zvykem? :-D
o 05.04.2020, 20:38 | AllInOne
Mám Leona s Beats audio a hraje to dobře. Ne výborně, ale dobře - normálně - fanda audia si z toho necvrkne.
Woofer v rezerve.
o 07.04.2020, 21:13 | yatsura
AllInOne - dik. Chapem ze to nebude ziadna slava, ale myslis ze sa oplati za to priplatit 450€? Myslim oproti standardnemu systemu s 8 repro.
A este jednu otazku. Ktory media system mas? Media System Plus, alebo Navi System, alebo Navi System Plus?

CarMedia - Urcite by som si to dal nainstalovat firme kde by som to kupil.
Aj ked uplny mantak si myslim niesom :). Terajsiu hudbu som si robil sam. Mam tam repro Morel a Scan Speak, sozilovace ARC a sub JL Audio, cez Mosconi 6to8. Ladil som to pomocou Arty a som nadmieru spokojny. Samozrejme si uvedomujem ze to bude dost velky downgrade, ale tiez by ma zaujimalo o co by som si polepsil oproti Beats. Je za 450€ a ten Match Up 800€, plus repro, nejaky sub a montaz, vyjde niekolkonasobne viac. Nemam ani sajnu co od takehoto riesenia ocakavat.

Pre predstavu

foto k příspěvku  od yatsura

o 07.04.2020, 21:15 | yatsura
.
o 07.04.2020, 21:23 | yatsura

foto k příspěvku  od yatsura

o 07.04.2020, 21:23 | yatsura

foto k příspěvku  od yatsura

o 11.04.2020, 08:04 | Lokal11
Oproti tomu co máš to bude downgrade jak prase. Už jen v tom ,že nebudou tlumené dveře atd. Prehodil by sem to z okty.
o 12.04.2020, 15:08 | yatsura
Lokal11: to mi je jasne, ale koli zaruke mam z komplet montaze obavy. Tlmenie ale riesit budem v kazdom pripade.

AllInOne: mohol by si sa prosim pozriet, ak nemas navigaciu, ci mas v nastaveniach zvuku funkciu Sound Fokus?
Dakujem
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3196 sekund.