Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Instalace do auta v záruce

 o Navštíveno 6713x o
o 09.04.2020, 17:21 | crucible9
Zdravím, mám dotaz, chtěl bych si do auta nainstalovat subwoofer, ale auto je stále v záruce, nemá někdo zkušenosti, jestli instalací subwooferu přijdu o záruku, nebo zda jim to bude ve škodovce nějak vadit, na garančních prohlídkách a podobně ?? Popřípadě jestli je tady někdo kdo pracuje ve škoda servisu a dokázal by to zjistit na 100%. Předem díky za odpovědi.


o 09.04.2020, 22:21 | Collin
Tak tam přímo zavolej..
o 10.04.2020, 11:01 | Seat Power
Asi záleží jakou máš představu... Já kamarádovi instaloval mensi 10' basák a kabely 10qmm.Pred prohlídkou sub vyndal, kabely v kufru schoval pod koberec a v motorku to pruvazal aby to nebylo vidět rychlo páskou a nikdo mu nic neřekl
o 12.04.2020, 15:13 | yatsura
Ja tiez riesim zaruku a pytal som sa priamo v Seate, ale jednoznacnu odpoved mi nedali. Povedali mi ze by v tom nemal byt problem, ale zalezi na tom, co by som v pripade potreby reklamoval. Takze na toto ti nikto jednoznacnu odpoved neda...
o 16.04.2020, 17:07 | Tonny
Vůbec bych se neptal, protože ti stejnak oficiální stanovisko nedají. Při problému kdekoliv v elektrice se samozřejmě můžou kroutit stylem "Jooo auto nejde nastartovat, protože jste si tam nainstaloval reprák." --> pak je jediným řešením soud a soudní znalec.
o 29.04.2020, 07:33 | crucible9
Tak jsem se ptal přímo ve Škodovce a bylo mi řečeno, že je jim to v podstatě jedno, že pokud to není zásah do karoserie, tak si tam můžu dát co chci a že jim subwoofer v kufru nebude nijak vadit, při garančních prohlídkách a nebude to mít vliv na záruku. Tak jdou do kufru kabely 50mm2 + Gladen SPL 1800c1 + 15" subwoofer. :D
o 29.04.2020, 08:39 | kiklop32
A máš to písemně?
o 29.04.2020, 12:53 | moka
@kiklop32: "...a bylo mi řečeno..."
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3399 sekund.