Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Audison SRX3 trhova cena

 o Navštíveno 4949x o
o 22.06.2020, 12:53 | marosan
Ahoj, chcel by som vas tu autohifi znalych poprosit o pomoc. Uz su to 2 roky, co som kupil auto so zosilovacom Audison SRX3 a subwooferom, viz. foto. K subwooferu ale nemam parametry, ak si dobre pamatam co mi vravel byvali majitel, je to robene na mieru, zakazkova vyroba. Zosilovac aj subwoofer su plne funkcne. Predavam z dovodu, ze mi to vadilo vozit v kufri a plus zosilovac je 3 kanalovy, takze zapojene boli iba predne repro. Kedze ho nevyuzivam, chcel by som ho teda posunut dalej, nech posluzi niekomu dalsiemu.. Neviem vsak, aka je jeho realna cena, nechcem pytat prestrelenu cenu, ale nechcem ist zase pod cenu. Za kolko by som to podla vas mohol pustit? Diky moc vopred. marosan


o 22.06.2020, 13:29 | oberon
Na SK Bazosi je jeden za 70€ [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3207 sekund.