Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > kenwood DDXBT

 o Navštíveno 6223x o
o 06.07.2020, 14:46 | jonaasisko
Zdravím, mám tohle autorádio, koupil jsem ho před necelými dvěma měsíci, vlastně to budou dva měsíce zítra, ale teď zjišťuju, že nepřehrává videosoubory z USB...přestože v popisu na stránkách prodejce hifi 24 je uvedeno, že podporuje jak divx, tak MPEGy, MKV atd...zkoušel jsem to na flashce naformátované jak FATem tak na NTFS, je možné že mi ty videa prostě nepůjdou? a co teď?


o 06.07.2020, 18:03 | kiklop32
Co ti to píše? Kabel k ruční brzdě máš ukostřený? Nebo si ho ani nikam nepřipojil?
o 07.07.2020, 06:08 | jonaasisko
Píše to neodporovaný soubor, kabel ukostřený mám hned k rádiu, zkusil jsem avi, MP4, mkv... Pořád nepodporovaný soubor..
o 12.07.2020, 11:50 | Lukyn_autohifik
Co já bych první zkusil překonvertovat ty daný videa. Třeba na nižší kvalitu pokud jsou ve vyšší.
o 13.07.2020, 05:54 | Pglock
Prechroupej to nejlip origo konvertorem a aktualizuj si firmware v jednotce.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3182 sekund.