Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Výběr repro 165 mm

 o Navštíveno 6111x o
o 28.08.2020, 16:51 | kincmar
Ahoj, z nostalgie jsem si pořídil Octavii 1 RS. Nedávno jsem vytlumil dveře a osadil MDF podložkama. Originální repro předchozí majitel vyměnil za nějaké no name repro. Teď se rozmýšlím co pořídit jako náhradu . V plánu je nechat repráky zapojené jen na rádio. Vybírám mezi:
Hertz K 165 [ Link ]
Hertz CK 165 [ Link ]
BLAM Relax 165 RX [ Link ]

Otázkou je, zda půjde poznat nějaký rozdíl , když budou zapojené pouze na rádio. Dokáže někdo poradit?


o 04.09.2020, 09:25 | DaveF | Upraveno: 2020-09-04 11:29:59
kincmar asi ti moc neporadim, protože jsem akutálně na jedno ucho polohluchej...ale podlehl jsem marketingu / BLAMáži a do novýho Forda Customa jsem si je namontoval (vytlumení atd.) a hrajou podle mě na origo rádio pěkně :-)
Ale jestli to za ty prachy stojí, nevim, nemám srovnání
o 04.09.2020, 10:23 | Pglock
Blamy jsem montoval do T5,5 a na to sračkový rádio to docela fungovalo.
Ve svým mám vyšší řadu Live a je to slušný za ty kačky.

Řekl bych, že máš srovnatelný produkty.
o 04.09.2020, 12:43 | Lokal11
Z toho co tu máš bych na radio volil jasně BLAM. mluvím z osobní zkušenosti. Díky 2ohm cívce vysoké citlivosti dostanou od radia o něco víc výkonu. Výšky nejsou nijak agresivní. Projev je celkem fajn za ty kačky není co řešit.
o 04.09.2020, 15:22 | kincmar
Díky za názory. Zatím se každý kloní k Blam.. Mám tu poblíž ahifi. Tam jsem se zmínil, že budu pořizovat repro a rozhoduji se mezi Hertz a Blam . No na to mi bylo odpovězeno ,že Blam neznají, a že Hertz je rozhodně lepší..
o 04.09.2020, 16:27 | kiklop32
Jo to sedí :D
o 05.09.2020, 09:01 | Lokal11
Ahifi :D to mluví za vše..
o 05.09.2020, 13:50 | Robo
kincmar:Jak ti mohli říct, že že Hertz je rozhodně lepší, když neznají Blam? To přeci postrádá logiku ????
o 05.09.2020, 18:06 | kincmar
Beru to tak, že v dané cenové kategorii podle nich nemá Hertz konkurenci.
o 06.09.2020, 08:14 | Pglock
Ahifi a jejich doporučení + instalace.
Doporučim ti pouze jedno - nejezdi tam.
Pár jejich výtvorů jsem předělával z důvodu nespokojenosti majitele a byla to fakt bída. A jejich jednání? No :)

Hertz je určitě dobrej, ale ty Blamy jsou hodně povedený. Chybu s nima neuděláš.
o 06.09.2020, 09:03 | Axton81 | Upraveno: 2020-09-06 11:17:50
Zdravím.
Blamy jsem před pár měsíci dával do dvojkové Octavie a musím říct, že hrají opravdu skvěle, za ty peníze.
No mám je sice na zesilovač, ale ten mám na gain stažený stejně dost nízko.
Věřím že pořízením těchto repro chybu neuděláš. Hlavně vytlumit dveře, ať jsou vynaložené finance do repro znát a nezabiješ tím jejich skvělý zvuk.
Přeji příjemný poslech a věř, že tohle se dostaví.
PS :teď jsem si pořádně přečetl první příspěvek a dveře už vytlumené máš.
Zbývá tedy pořídit repro.
Tyhle jsou opravdu fajn a za sebe dávám doporučení.

foto k příspěvku  od Axton81

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3201 sekund.