Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Volty na výstupech autorádia

 o Navštíveno 5257x o
o 30.09.2020, 15:51 | Axton81
Zdravím vespol.
Jelikož už jsem ve fázi, že bych rád ve své dvojkové Octavii vyměnil čínský Isudar, za něco lepšího, tak než se k tomu doberu, rád bych se vás, znalejších zeptal na jednu věc.
Co se dívám na různé parametry autorádií, tak určité modely mají rozlišné voltáže na pre-out výstupech, pro zesilovač.
Má otázka zní :
Poznám jako běžný smrtelník rozdíly v praxi mezi 2v,2.5v,4v?
Děkuji moc, za objasnění.
Lukin


o 30.09.2020, 17:14 | riviera.kidd
Ano, za predpokladu ze to bude pres externi zesilovac a ne pohanene z koncu radia :-)

Cim vic Voltu, tim mene ruseni, silnejsi zvuk, vetsi hlasitost
o 30.09.2020, 17:27 | Axton81
Zdravím
Ano, aktuálně mám pro přední repro RODEK R280I a pro subwoofer mám KICKER BX500.2, takže hodlám použít pouze pre-out výstupy.
o 30.09.2020, 17:44 | Axton81
Při jednom bych se i rád zeptal, zda někdo nemá zkušenost s tímto rádiem. Je poměrně levné, ale má prakticky vše, co by mi bohatě stačilo.
A mám za to, že zvukově bude úplně jinde, než Isudar.

[ Link ]

o 01.10.2020, 13:41 | riviera.kidd
Radio dobre
o 09.10.2020, 19:49 | Axton81
Zdravím.
Tak mi od dnešního odpoledne dělá radost v autě Kenwood DPX-7100DAB a musím říci, že jsem byl opravdu v šoku, co z toho leze za fajnový zvuk. Oproti Isudaru to je neskutečný rozdíl a nechápu, jak jsem mohl být před tím, tak spokojen s tím, jak to hraje. Teprve teď je to opravdu balzám na uši.
Tuto změnu doporučuji každému, kdo má v autě tento, nebo podobný, pochybný čínský šunt.
o 09.10.2020, 19:53 | Axton81 | Upraveno: 2020-10-09 22:08:11

foto k příspěvku  od Axton81

o 10.10.2020, 09:01 | Pglock
No, oproti tý mrdce z Číny sis polepšil. Ale todle není taky žádnej zázrak.
Uvidíš sám, že brzo budeš chtět něco jinýho.

BTW 4V RCA by měl být základ. Přecijen pak nemusíš tak drtit zesy a hlavně je vedení toho signálu stabilnější :)
o 10.10.2020, 11:07 | Axton81
Pglock díky za názor.
Byla možnost jej mít, opravdu za pár drobných a tak ten kup nešel odmítnout.
Možné to je, že se po čase namlsám a zase budu chtít něco více. Otázka potom bude, zda už i s lepším rádiem,to nebude chtít vyměnit i zbytek audio řetězce, také za lepší. Určitě uz ale nebudu chtít nic, co má obrazovku, jelikož bych to stejně nevyužil.
Možná si vystačím na dlouho. Přeci jen na moje techno, Drum bass, hardstyle a podobné opičárny to může být velice dostačující.
Hudbu si pouštím ze Spotify, nebo něco stažené ve 320kps,cd skoro vůbec a ve flac taky nic nemám. Tuner vůbec, tak ani dab anténu jsem neinataloval.
Každopádně nadšení je velké a teprve teď jsem opravdu pochopil velkou chválu na to, jak tedy hrají repro Blam relax 165 RX.
Ale Isudar a podobné čínské krumply už teda nikdy.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3227 sekund.