Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ovládací prvek k JBL GT-BassPro12

 o Navštíveno 5055x o
o 03.12.2020, 13:07 | ondra.krystyn
Dobrý den,

v autě využívám subwoofer JBL GT-BassPro12. Auto jsem prodal a bohužel mě vůbec nenapadlo, že když ho prodám s veškerou kabeláží k subwooferu, tak už to nebudu moc sehnat. S kupujícím bohužel není řeč :(

Nesháním jiný zesilovač, ani mi nejde o vylepšení zvuku jako takového. Potřeboval bych jen ten ovládací prvek, aby se dal zesilovač subwooferu ovládat od rádia. Nevěděl by někdo, kde by se to náhodou dalo sehnat, popřípadě nahradit? Koukal jsem všude možně, ani na Ebay a podobných stránkách to neprodávají. Mám vyvěšený inzerát a za 3 měsíce se mi nikdo neozval.

Pro upřesnění foto toho, co bych potřeboval:
[ Link ] <- obrázek stažen z této stránky, kde je vidět lépe

Předem moc děkuji za jakoukoli radu :)

foto k příspěvku  od ondra.krystyn



o 04.12.2020, 18:36 | Axton81 | Upraveno: 2020-12-04 19:48:00
Zdravím tě Ondro.
Směroval jsem tě zde z fóra hifiroom.
Zkus napsat prodejci na Amazonu dotaz, jestli by šel použít i pro tvůj model.
Při nejhorším ovladač vrátíš, pokud by se to s tvým zesilovačem na wooferu nebavilo.
Třeba bude mít nějaké info.
A ještě mě napadlo, napsat e-mail přímo na JBL. Třeba budou mít ovladač k dispozici.

[ Link ]

o 04.12.2020, 18:50 | kiklop32
Jen pro info, JBL podpora stojí za prd...
o 07.12.2020, 16:21 | ondra.krystyn
Díky Axtone, zkusím to takhle :)

Podpora stojí za prd...To rád slyším :D
Ale asi zkusím taky :)

Díky chlapi :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3163 sekund.