Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Výběr reproduktorů

 o Navštíveno 5172x o
o 06.12.2020, 08:54 | no_hits
Zdravím, rozhoduji se mezi Audison APK 165P a German Maestro CS 6508. Preferuju čistotu, prokreslenost a dynamiku. Původně jsem chtěl ten audison, ale v poslední době jsem párkrát slyšel GM a bylo to docela zajímavé, proto se chci poradit se zkušenějšími.

Zesilovač mám Audison SR 5.600. Aktuální repro je Hertz K165 a X165, které není zvukově po rozehraní vyloženě zlé,ale chci něco trochu lepšího viz moje preference v ceně do 4500 Kč.


o 08.12.2020, 19:44 | Fonfy
ahoj mam na predaj tieto kompa: [ Link ]
vyhybky k nim z morel tempo sady
cena je 2400 Kč
o 09.12.2020, 12:57 | Pglock
German Maestro je brak z ahifi.

Záleží taky čím to krmíš.

Já jsem teď podvakrát dával na rádio toto [ Link ] a fungovalo to víc než slušně.

Na zes to bude ještě lepší.

Případně se dá od Hertzu todle

[ Link ]
o 10.12.2020, 02:06 | no_hits
pglock: nejseš náhodou z bývalýho FBK?

Krmit to budu tím Audisonem. Poslouchal jsem repro na demopanelu a právě ty 6508 a APK 165P mně přišly nejzajímavější v ceně do 5000, jen se nemůžu rozhodnout. Hertzy jsem slyšel taky a nelíbily se mně u nich výšky.

Nedělá 2ohm repro na radiu se 4ohm koncem u radia problémy? Vim že když jsem stavěl svoje reprobedny a dostal jsem se s výhybkama na 3ohmy okolo 3kHz, tak při trochu vyšší hlasitosti zapínaly tepelný ochrany a štěkalo to, musel jsem výhybky předělávat. Předpokládám že rádia nemají tak "chytrý" konce, tím spíš bych měl obavu že to ten konec nevydrží. Je ale možnost že ty výhybky Blamu se můžou tvářit pro konec jako 4ohm zátěž, proto se ptám ;)
o 10.12.2020, 06:37 | Pglock
Jsem.

Problemy to zadny nedela. Ja mam radu Live na dvou A5 a cajk. Radio se taky nijak nesralo.
Samozrejme, pokud to budes dojit furt na plny koule, tak to tomu svedcit nebude.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3178 sekund.