Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine IVA W505R + PMD-B200P - pomoc

 o Navštíveno 4658x o
o 31.12.2020, 12:25 | kerimo22
Zdravím, prosím o pomoc s tímto systémem a prosím neukamenujte mě. Nedávno jsem koupil auto kde je tento systém nainstalovaný, podařilo se mi ho rozchodit, nastavit atd. A teď k věci, přes bluetooth se mi nedaří s radiem spojit (je tam jen zapnutí blutooth, ale žádné nastavení, přes navigaci se spojím, ale přes tu se dá jen volat). Pochopil jsem to správně že tam není modul pro bluetooth? To znamená, že by tam mělo být třeba kce-250bt? A další dotaz, může tam být i Wireless Bluetooth Module KCE-236B? A na to navazuje můj hlavní problém, nedaří se mi vytáhnout rádio z panelu. Zkoušel jsem nějaké klíče, planžety a pořád drží, orig. klíče k tomu nebyly. Můžete mi s tím pomoct? Už pro to abych viděl zapojení konektory, případně moduly, pokud tam jsou. A další věc, nějaká dobrá duše to zapojila místo displeje palubního počítače, je možné nějak zapojit toto rádio aby ukazovalo data auta a případně i nastavení auta, díval jsem se na stránky Alpine a je tam rozhraní APF-V100VW ale nevím jestli je to to co potřebuji. Díky všem za pomoc .

foto k příspěvku  od kerimo22



o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3289 sekund.