Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Audio do Fabie

 o Navštíveno 4904x o
o 14.01.2021, 07:57 | Matej13
Prosím poraadíte? do Fabie I combi bych chtěl vyměnit přední repro - dát excursion sx 6c a zapojit je na zesilovač. Jen bych ppotřeboval pomoci s výběrem něco tak okolo 3tis. a poté kdyby šel instalovat pod sedadlo do takové té přihrádky, je to reálné?
díky moc


o 14.01.2021, 17:51 | kubiik
Nad zesilovačem do schránky pod sedačkou jsem taky přemýšlel. Ale dost mě od toho odrazuje, že pokud bych chtěl vyndat sedačku, tak se to bude muset celé odpojit. Jinak za mě dobře místo. Krátké kabely, voda tam taky nepůjde.
o 15.01.2021, 08:50 | Matej13
Taky si myslím že místo super. jen jak udělat to aby se nevytrhly kabely když se sedačkou pohybuje? ( nastavuje dozadu/dopředu)
o 15.01.2021, 16:08 | Lyssy | Upraveno: 2021-01-15 16:08:37
[ Link ] tady máš malý 4 kanál

[ Link ]


je tady toho dost, stačí hledat :)
a vše za super peníze
o 15.01.2021, 18:58 | kubiik
Matej13: to je to poslední. Udeláš desku, na kterou se zesík přišroubuje a všechny kabely se přichytí k té desce.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3232 sekund.