Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Napájení dvou zesilovačů.

 o Navštíveno 4994x o
o 13.04.2021, 08:04 | Kenny00
Zdravím všechny, mám dotaz :) skládám komponenty k upgradu v mé C5 mk1. Už mám vše ale moc jsem nepromyslel napájení.
V autě budou komponenty předek + zadek, ty budou připojený na 4-kanál 4x 75w RMS. Subwoofer bude krmit 2-kanál v můstku 400w rms.
Teď k napájení, mám 2 kabelové sady 35 a 20, distribuční blok a +/- bateriovou svorku. Moje myšlenka byla od baterky 50 kabel (15cm)do distribučního bloku a odtud by vedl kabel každý samostatně se svým pojistkovým pouzdrem.
Když jsem ale koukal na jiné weby. Bylo to trochu jinak :)
50 kabel od baterky do pojistkového pouzdra, z pouzdra 50 kabel do pojistkového distribučního bloku kvůli různým tlousťkám kabelu a dále k zesilovačům. Jak to tedy udělat? Není problém něco vrátit a koupit něco jiného.
Děkuji za rady :)


o 13.04.2021, 14:29 | Pglock
Mel jsem to na dve vetve a fungovalo to.
Ale natahnout to 50kou co nejbliz k zesum je cistejsi.
o 13.04.2021, 18:37 | kiklop32
Standard je 50qmm dozadu k pojistkovému bloku, odtud do zesíků. Vpředu pojistka co nejblíže baterce a vzadu v bloku dle zesilovače.
o 13.04.2021, 20:00 | krtekaudio
Tak pokud už to má tak nevidím problém si natáhnout každý zvlášť od baterky a těch 15 cm 50 kabelu nepouzit...
o 13.04.2021, 20:52 | Kenny00
Díky za odpovědi, já si právě nebyl jistý těmi dvěmi větvemi. Vím že vše má nějaká pravidla. Dám tedy dvě větve už od baterie.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.6581 sekund.