Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine PXA-H100 - KTX-100

 o Navštíveno 4838x o
o 28.04.2021, 12:42 | RoninSk
Dobrý deň, chcem sa spýtať, má význam na H100 kupovať kalibračnú sadu? Alebo si audio nastavím lepšie sám. Od predávajúceho (procesora) som počul, že s výsledkom nakalibrovania nebol spokojný. Poprosím odpovedať len ľudí, ktorí majú priamu skúsenosť. Ďakujem


o 28.04.2021, 16:16 | Směty
Pokud o tom něco víš a dokážeš to nastavit, určitě zvuk bude mnohem lepší. Pokud to nedokážeš něco to nastaví, ale nikdy se mi to nelíbylo.
o 01.05.2021, 22:21 | RoninSk
Ďakujem za info Směty
o 02.05.2021, 08:06 | Pglock
Zrovna todle DSP je uplne jednoduchy. Nastavis vlastne jen vzdalenosti, faze a delicky. EQ to ma par pasem, takze zadna veda.
Kalibracni sada k tomu nutna urco neni a rekl bych, ze to podle ucha das lip a hlavne tak, ja se ti to libi.
o 03.05.2021, 22:50 | RoninSk
Vďaka :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3193 sekund.