Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Jaké 16,5cm poměr cena/výkon do 4000

 o Navštíveno 4820x o
o 21.09.2021, 14:22 | Fleer
Zdarec, přemýšlím jaká kompa pořídit. Klidně i silnější na zesik. Vpředu mohu mít 3pasma, dozadu klasiku.

Mám rád super výšky a dynamický bas.

Mám vybírat dopředu i dozadu od stejné značky, nebo je třeba z vlastních zkušeností kombinovat různé značky?

Výkonové bych to viděl na max 130W RMS

Použít chci pouze originální místa na repro ve dveřích a jedna se Golf 5 Variant.

Na 3 pásma jsem koukal na GZ, jinak z klasiky by mě zajímal asi hodně BLAM, ale nechám si poradit, a ideálně i třeba je slyšet.

Diky


o 21.09.2021, 15:02 | Směty
Jen do předu, zadní repro není potřeba.
o 22.09.2021, 00:37 | Fonfy
Mam za peknu cenu morel maximus 602 ale bez vyhybiek mozes skusit rovno aktiv a mam na predaj aj dsp mosconi keby ta to zaujalo :) urcite lepsie skusit takto a doplnit to kvalitnym zosikom ako vyhadzovat peniaze za repro dozadu
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3355 sekund.