Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Suzuki SX4 - dělal někdo instalaci?

 o Navštíveno 4978x o
o 22.09.2021, 11:42 | DaveX
Ahoj pánové. Asi po 10 letech mi cukají koutky si něco málo nainstalovat do nového auta na létačku. Dělal jste někdo instalaci do tohoto auta a podělili byste se? Předpokládám, že šance bude malá, ale ptám se. K dispozici mám Morel tempo 6 a legendu Helix Dark Blue 4. Sub zatím neřeším, ale ty tragické repráky nejdou poslouchat. Ohledně rádia, tam si moc nevím rady. Auto je staršího data, ročník 2011, je tam původní rádio a nevím, zdali bude možné ho použít.


o 22.09.2021, 14:26 | All
Nerad dělám někomu reklamu. Tu by si měl dělat každý sám. Snad jen pro inspiraci [ Link ] . Jsou tam i 3 SX4ky.
o 22.09.2021, 15:21 | mr.brain
Táta ho má. Rádio jsem vyměnil za nějakou Alpinu, redukce jak na ISO, tak na 2/1din jsou dostupné. Jinak je to, co se týče interieru docela pohoda, žádný složitý demontáže třeba nejsou, takže i případný kabely apod. nebudou žádná velká věda.
o 22.09.2021, 19:36 | walish
All: Myslím, že dělat reklamu na ahifi není potřeba, ti už mají reklamy až až :) Raději bych se inspiroval u někoho, kdo ví, co dělá ;)
o 22.09.2021, 19:37 | DaveX
All: Popravdě, úplně jsem na ně zapomněl :-)
o 22.09.2021, 22:49 | DaveX
mr.brain: čistě náhodou, nevíš, jestli je původní rádio nějak použitelné? Případně, jaký adaptér zvolit, aby šly využívat tlačítka na volantu?
o 23.09.2021, 14:08 | Pglock
[ Link ]

adaptér třeba tady.

Rádio bych z toho vykopal, protože to bývaj uchrčený šroty.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3168 sekund.