Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Jak ozvucit Multivan T6

 o Navštíveno 4790x o
o 06.10.2021, 10:19 | ladisv6
Ahoj,
Je tu nekdo kdo poradi jak ozvucit Multivana T6?
Repro tak 5-7.000 max a bez zesilovace. Planuju nechat vytlumit predni dvere. Dela to nekdo z okoli Olomouce nejlepe prosim? :-)


o 06.10.2021, 11:11 | Pglock
Ahoj,

dělal jsem tranďáka 6 a v zásadě dopředu akorát vyměnit repro + kloudně vytlumit.
Dozadu jsem dosazoval repro. Pokud už repro máš z výroby, tak by neměl být problém ho jen přehodit.

Repra dopředu jsem dával 165ky od Blamu.
[ Link ]


Otázkou je, zda tam nevrátit 200mm středobas.

[ Link ]

S tím 3 ohmem by si rádio mohlo poradit.

Záleží, co očekáváš.... :)

o 06.10.2021, 13:27 | ladisv6
20 cm vepredu by se mi libilo a premyslel jsem dat repro zepredu dozadu - pres nejaky redukcni krouzek. Musim ale pomerit jestli se vejdou na vysku pod tapecirung
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3054 sekund.