Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Zesilovač smrdí

 o Navštíveno 15132x o
o 14.11.2022, 05:52 | spek3d
Zdar mám v autě na přední kompa zesilovač 4-kanálový JBL A zhruba poslední týden se mi stává že mi, při větší zátěži začne vypadávat výška a pak mi to vypadne celý. Zapojena to mám do můstku, a teď mě zajímá jestli mám začít koukat po jiném zesilovači případně jestli se to dá opravit v rámci rozumných peněz. Díky


o 14.11.2022, 05:55 | kiklop32
To asi záleží co to je za zesilovač.
Ty kompa hraješ přes pasivní výhybku?
o 14.11.2022, 06:05 | spek3d
Kicx ICQ 6.2 tyhle tam mam, jj i s vyhybkou, ted mi to rano na 2 sekundy vyfluslo cely. Zesik mam pod sedackou, kdyz pustim studenej na nohy tak vydrzi hrat bez problemu, jinak kdyz to ohulim tak po chvili zacne zavanet a delat tohle????
o 14.11.2022, 20:04 | Pglock
Tady pomůžou už jen 200ky hřebíky do uší a nepouštět k audiu.

Zes se evidentně špatně/málo chladí. Asi je potřeba řešit lepší chlazení nebo jiný umístění zesu. A JBL nemá cenu opravovat. To se rovnou sype do elektroodpadu.
o 14.11.2022, 20:19 | kiklop32
spek3d
Chtělo by to typ zesíku, ne repro :)

Jinak na něj sáhni když blbne, ať víme jak moc je horký a měl by mít někde kontrolku Protect. Svítí když zesilovač nejede?

Pglock
Neviděl bych to tak tragicky
o 06.12.2022, 21:18 | spek3d | Upraveno: 2022-12-06 21:18:49
[ Link ]
Tuhle strelu tam mam :-)
Po pravde od doby co to smrdelo tak to nepoustim vic jak na trictvrte. Zkusim ho pustit do vypnuti a mrknu na ty diody.
o 08.12.2022, 08:51 | worm03

foto k příspěvku  od worm03

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3397 sekund.