Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > helix W 12

 o Navštíveno 1408x o
o 05.04.2008, 21:32 | Midi34
kdo ho měl (má)v jak velký bedně ,nejlíp uzavřenka ,něco uvádí výrobce ale spíš mě zajímají konrétní zkušenosti dík


o 06.04.2008, 13:23 | clown
mel jsem 50L BRko, pak 2x W12 BRko, pak 1x uzavrena 30L, nakonec 2x uzavrena .. :o) NA SQ bych to dal do uzavrenky, pokud budes chtit vic tlaku, tak se BR nevyhnes .. dvoum stacilo i poctivych 540W z A1.

pri cenach materialu to chce zkusit oboje, co a jak se ti bude libit.. u BR pocitej s BR o prumeru 10cm .., nekde ve starych PDF se uvadi 7cm, ale to je moc maly a ten natrubek pak nestiha
o 06.04.2008, 17:07 | Midi34
o.k. díky moc
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3103 sekund.