Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > repra na helix DB4

 o Navštíveno 2101x o
o 07.06.2008, 14:35 | db-marek
mam teraz na nom helixsi dark blue16cm compo a chcel by som nieco vykonejsie, kamarat mi odporucil [ Link ] [ Link ] alebo este morel tempo6, ale tam sa obavam o maly vykon zosiku, Diky.


o 07.06.2008, 17:42 | prohifi.cz
Morel Tempo 6 bych se nebal - pokud je ten vykon poctivej, jako ze u tohoto Helixu je, tak to bude v pohode - maji radsi vic, ale i s timhle to bude hrat moc dobre!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3349 sekund.