Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > oziveni plastu a gumy

 o Navštíveno 23404x o
o 10.05.2012, 19:03 | Fox_cali
caute, potreboval bych poradit co koupit na oziveni plastu aby chytly tu spravnou barvu a u gumy totez, nejake lakovani neprichazi v uvahu. diky moc za rady


o 10.05.2012, 19:19 | Kupinka
Torzin, Coyot černič plastů a gum, Sheeron....
o 11.05.2012, 00:07 | Fox_cali
A to jsou vsechno jen cernice nebo to ma i nejaky ucinek pro ten plast a gumu? Tim myslim ze se zlepsi struktura a vlastnosti napr. te gumy protoze je uz takova sterela a jen zacernit si myslim ze neni to nejlepsi. A jsou to spreje nebo jak? Dik za vycerpavajici odpoved ;)
o 11.05.2012, 00:42 | Tuner#2
Krém na boty...
o 11.05.2012, 07:25 | hifim@ni@k
V pátek jsem na plasty a gumu koupil Fast a Black od Ma-Fry a s výsledkem jsem spokojený.
o 11.05.2012, 07:52 | Seat Power
pouzivam coyota :o) [ Link ]
o 11.05.2012, 08:20 | JR
Sonax ma cernidlo a funguje jako krem na boty. Potom na beznou udrzbu mam Autoglym.
o 11.05.2012, 09:23 | soray
AG Vinyl&Rubber, případně něco lepšího, např.:
Valetpro Dionysus Trim Glitz - parádní účinek na plastech, pryžích gumách, minimální spotřeba, takže 500ml balení je na hodně dlouho.
Poorboys Natural Look - používám spíš na introš, pěkně voní (višeň), malá spotřeba, UV protekce proti blednutí
Dodo Juice Plastic Trim Dressing - teprv se chystám otestovat
Dodo Juice Supernatural Gloss/Satin Trim Sealant - opravdu velmi dlouhá výdrž, aplikuje se velmi malé množství, vyšší cena

Na pneu jsou pak lepší přípravky přímo na pneu, z výše uvedených funguje na pneu dobře Valetpro Dionysus. Jinak je dobrý např:
Dodo Juice Tyromania tyre wax - nedělá velký lesk, spíš polomat
Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - klasika s dlouhou výdrží a leskem
Wolf's Tyre and Trim dressing WO-1N - velmi snadná aplikace, dlouhá výdrž.

Je toho hodně, to bych se tu zas mohl rozepisovat...
o 11.05.2012, 10:32 | Nismo.Power
tak sem koupil ten Torozin UV a musim říct že všechno ostatní je proti němu uplně k hovnu :)))))
takže super
o 11.05.2012, 10:33 | walish
vyjetý olej :DD
o 11.05.2012, 11:25 | PlusOne
Nismo:
Na místní doporučení jsem se ho rozhodl prubnout taky, tak jsem zvědavej.
o 11.05.2012, 11:39 | futura
Kterej z tech prostredku by byl asi nejvhodnejsi na oziveni staryho zadniho kridla, je to guma, melo to povrch hladkej, ale starim je ten povrch narusenej a neni hladkej, je to takovej mechovej mat.
o 11.05.2012, 11:49 | soray
Pokud je to guma/pryž, tak z výše uvedených PB Natural Look, jinak je výborný 303 Aerospace Protectant. Případně Swissvax Seal Feed, ale ten už je cenově mimo :)
o 11.05.2012, 11:49 | mr.brain
soray: kde se v ČR dají koupit věci od Wolfs? Jestli tedy vůbec, díky :)
o 11.05.2012, 11:59 | futura
Moc dik, asi se ze mne brzy stane zakaznik.
o 11.05.2012, 15:55 | dddd
Dodo Juice Tyromania tyre wax 30ml a no přesně toto mi vůbec radost neudělalo
o 11.05.2012, 16:31 | soray
Jakto? Povídej s čím jsi byl nespokojen.
o 13.05.2012, 17:03 | westerly
na pneu používám [ Link ]
o 13.05.2012, 22:29 | Kupinka
Na pneu používám z lidlu 500ml za 40,- a je to v pohodě :) Nevydrží to tam měsíc ale ten týden dva dle počasí....
o 14.05.2012, 11:34 | Luke-Jeep
Jako westerly... Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel ... Velka spokojenost a padl jsem na zadek z te nizke spotreby... Na gumy opravdu zatim nejlepsi co jsem testoval
o 16.05.2012, 21:06 | dddd
soray: jestli to platilo na mne, tak jsem čekal brutální lesklou čerň, pneu sice zčernaly,ale byly matné a na můj vkus málo černé,nebo jsem to blbě aplikoval, takže budu muset vstoupit do něčeho jiného.
o 16.05.2012, 23:01 | soray
Jojo, zajímalo mne, s čím jsi byl nespokojenej, zatím máme jen kladný reference. S tím leskem je to tak, že Tyromanie byla vytvořená právě pro přirozený vzhled (tedy žádný megalesk) - u nás to i máme v popisu u produktu. Pokud chceš brutální lesk, tak buď Megs high Gloss Tire Gel nebo Valetpro Dionysus Trim Glitz.
o 17.05.2012, 21:17 | dddd
Jj souhlasí, já taky na nikoho nenasazuju, zkusil jsem, ale příště dám na tvojí radu a půjdu do něčeho co mi bude lépěji vyhovovat.Ještě tedy jestli mohu poprosit, čím ředit 3M pasty, třeba brusná se mi zdá hodně hustá a po chvíly strašně rychle tvrdne a mizí nebo se furt dolejvá? Jo a leštím strojně. Snažil jsem se něco vyčíst, tvoje forum i jiné osobní zkušenost jsem taky nějakou udělal.
o 24.05.2012, 14:28 | Zbyna
soray: koukal jsem na tvoje stranky a mam v planu neco objednat.
Akorat potrebuju poradit, pisnu ti na mail, at to tady nezasiram. Tak kdyztak koukni

Diky Zbyna
o 24.05.2012, 17:06 | tappaja
dddd: Mej po ruce rozprasovac a obcas si na to strikni vodu, nemelo by to zaschnout a taky to chladi.
o 24.05.2012, 19:31 | dddd
tapp: ano paně,to přesně dělám,leč lubrikantem na clay ,ale třeba je to blbost
o 24.05.2012, 21:43 | tappaja
Ja si do vody kapnu trosku smacedla do mycky, kdyz neni po ruce, tak kapka jaru neuskodi.
o 24.05.2012, 21:50 | ebeerman
Co se týče ředění 3M past, tak k tomu já osobně nevidím vůbec důvod.Jinak co se týče chlazení, tak pasta dosahuje správné činosti až po zahřátí:) Čistej kotouč, přiměřený množstvá pasty vs. připravený/vyčištěný lak a nevidím problém:)
o 25.05.2012, 09:31 | soray
dddd: Vůbec jsem nezaregistroval, že jsi minule ještě psal... S 3M pastama nedělám, že by se ředila, jsem ještě popravdě neslyšel. Používám Menzerny a tam jsem nikdy nic takového řešit nemusel. Neděláš něco blbě?

Zbyna: Odepsáno :)
o 30.05.2012, 19:29 | dddd
vím, že to nikoho asi nezajímá, ale mám rotační leštičku noname vyšší otáčky drží nižší ne a zkusil jsem černý hrubší kotouč na pastu medium hard 3M barva nevím, žlutý leštící kotouč medium light, a na konec z modré flaše modrej nejjemnější a modrej kotouč noname na vyleštění a pak následně DODO vosk, vosk super až na ten perníkovej strašnej puch,ale ten první kotouč se mi prostě zadrhává asi něco dělám špatně, jakože to zatvrdne a nejde moc brousit, výsledek není zlý,lesk to má tojo,ale vlásečnicové oděrky, které jsem myslel, že veme hard pasta tam zůstaly.Leštím jen svoje staré auto černá perleť 7/98 poctavia,samo jen pro radost,ale myslel jsem, že to třeba vezme i ty škrábance a nevzalo.Možbá špatná bruska, možná ty noname kotouče, možná špatná technika. A ještě k černým pneu, Koyote spray oživovač pneu a plastů tak ten my naprosto vyhovuje a tak bych si představoval nějakej značkovej výrobek,ale ne ve spreji. Je to krásně lesklé a černé.A i to docela vydrží.
o 31.05.2012, 09:31 | soray
Jaký otáčky máš nastavený na té leštičce?
o 31.05.2012, 14:55 | dddd
to je ten problém, značení tam je 0 až 6, takže jedu na 4-5tku, na malé to nedrží otáčky a vůbec nejde přebrušovat či leštit
o 06.06.2012, 20:23 | dddd
Takže asi tak 1500-2000 otáček a samozřejmě jsem zjistil, že když se to začne kousat tak je to přehřáté, což s hrubou pastou je dost rychle,takže chaldím obyč vodou kotouč či plochu,ale je to průda.
Leštící pasta se přehřeje sankra později.
o 07.06.2012, 01:11 | soray
To máš docela dost, podle mne to chce max. okolo 1000 a bude to OK. Ale asi ne s tou šitózní leštičkou, jestli není schopná tyhle otáčky udržet :( Navíc takhle si celkem koleduješ o destrukci laku.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3229 sekund.