Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > AutoChip varovani / zkusenost

 o Navštíveno 63422x o
o 21.12.2010, 13:13 | H-Honza (M)
Chtel jsem se podelit o moji zkusenost se spolecnosti Autochip, Náchodská 2552, Praha 9, Horní Počernice

www.autochip.eu

Mam jedinnou zkusenost, a neni bohuzel moc pozitivni.
Jejich prace co se chiptuningu tyce byla bez problemu, bohuzel muj typ vozidla ktery upravovali si s jejich softem moc nerozumel, a automaticka prevodovka 7G tronic se zacala chovat velice zmatene, po odinstalovani upravy se vse vratilo do normalu, vse zdarma v ramci nabidky firmy ohledne 2 tydení zaruky a vraceni penez v pripade nespokojenosti s upravou.

Tato zalezitost vznikla 21.6.2010, od te doby jsem ucinil nekolik telefonickych vyzev, stejne jako zaslal svoje pozadavky ohledne vraceni dluzne castky doporucene pisemnou formou.
Dostalo se mi jen zmatenych odpovedi, nenaplnenych slibu, ke dnesnimu dni nemam stale penize.

moje druha výzva dorucena v doporucenem dopise se lhůtou k zaplacení do 20. 12. zůstala bez odezvy.
dnes jsem telefonicky zjistoval situaci, a byl jsem ujisten ze moji pisemnou vyzvu k uhrade firma obdrzela a ze to bude resit.

1/ pokud by byl nekdo na chiptuning, ozvete se, neco vymyslime

2/ pokud by byl nekdo s chuti se tam stavit, nabizim polovinu z dluzne castky ktera je celkem 8743,-
ja to mam 200km, a nemam na to ani cas, ani naladu.

Pokud to nedopadne, vse predam svoji pravnicce a celou zkusenost necham zverejnit v patricnych mediich.

Na zaver, za upravu jsem platil na miste hotove.
Po jejim odinstalovani mi bylo slibeno zaslani penez na ucet. Pote nasledovaly vymluvy o nutnosti zaslani dobropisu ktery musim vratit potvrzeny. Zadny nedorazil.
Takze priste nasrat, penize hotove na ruku :O/


o 21.12.2010, 13:48 | Kapka (M)
ja nevim teda Honzo...ale zrovna u tebe bych nečekal že daš svoje auto k někomu takomu...firma co dělá upravu SW na vsechny typy a značky aut u mě není žádný odborník..už tohle by mě odradilo...stejna firma jako ABC tuning atd..
o 21.12.2010, 14:01 | H-Honza (M)
mno ja mluvil s Romanem z BitPower-u a ten rekl ze nejsou spatny, ale at si dam pozor na penize... nejak pozde mi doslo co tim myslel no.. :O(

na jejich obranu musim rict ze mit manual prevodovku, tak ta uprava spatna nebyla. Takhle ale ten 7G tronik proste radil treba o dve az tri rychlosti, cukave, nesmyslne podrazoval atd.
o 21.12.2010, 14:07 | prohifi.cz | Upraveno: 2010-12-21 15:14:32
2 H-Honza: taky jsem u nich byl a uz nikdy vice o te firme nechci slyset.

Dal jsem si tu praci, ze jsem svoji zkusenost sepsal, je to delsi cteni:
[ Link ]

Vsechny hodne durazne varuju, at se AutoChipu vyhnou! Setkavam se a jednam s hodne firmama, ale AutoChip na plne care vyhrava jako nejarogantnejsi a nejprolhanejsi firma.

Jenom co me dal pobavilo - v dobe, co jsem to resil, mela firma sidlo tusim v Las Vegas a i pote, co jsem z nich vydoloval svoje penize, meli moje auto vystavene v referencich.

Jestli muzes, dej to do medii a udelej jim reklamu, co je polozi - takove firmy by vubec nemely mit podnikani dovoleno.


Se žalobou je to těžší - v době, když jsem to řešil já, měli rozhodčí doložku, takže je zažaluješ, oni si určí rozhodce ... třeba svýho souseda odvedle, a ten řekne, kdo je v právu.
Už dávno by měli uzákonit nějaké podmínky pro rozhodce.
o 21.12.2010, 14:11 | addamec
Co jim zaslat předžalobní upomínku? Právnička ti s tím určitě pomůže.
o 21.12.2010, 14:16 | H-Honza (M)
mno rekneme ze mam dalsi dva lidi schopny se verejne vyjadrit se svyma referencema, a predbezny souhlas jednoho tuning casopisu se zverejnenim teto zkusenosti.
Dalsi veci jsou v jednani, takze si myslim ze jim "reklamu" udelam.
o 21.12.2010, 15:21 | prohifi.cz
2 H-Honza: klidne se k tomu rad pridam se svyma zkusenostma pokud bude potreba

klidne jim i sepisu neco do casopisu, at se tyhle pseudofirme lidi vyhnou
o 21.12.2010, 15:37 | Tuner#2 | Upraveno: 2010-12-21 16:37:37
H-Honza: Co na to říct, myslím že Milan to vystihnul přesně...

Bohužel ABC tuning taky měl "reklamu" v časopise, když očipovali auto u kterého to vůvbec nejde, dodnes ta "reklama" koluje na webu a přesto tuhle měli stánek v Olympiii v Plzni a ovečky se u nich domlouvali na super chip tuning :-/
o 21.12.2010, 17:46 | Midnite
TUner: to samé bylo v Olympii v Olomouci.. Nárust výkon 15-30% spotřeba nižší o 10-15% tuším :D
o 21.12.2010, 17:57 | madmaik
hm a to jsem chtel jet do autochipu s touranem,tak uz radci nechci :/
o 21.12.2010, 18:24 | AllInOne
Vhodné i pro náklaďáky, to stejný v Brně :o)
o 21.12.2010, 18:55 | tesil
A nejakej odkaz na firmu, ktera umi a nejsou kurvy? Zatim jak tak sleduju, tak vsechno spatne.
o 21.12.2010, 19:54 | gizmi
Miluju jak kazdy rika ze DieselPower jsou silene drahy a ze to co oni umi kde kdo..a pak se tihle chytrolini obrati na experty co to umi levnejsi a ejhle - problem (nerikam ze to tak je pokazde) ale sakra bezny clovek si snad projde nabidky a musi si uvedomit co asi stoji takova kvalitni brzda, kvalitni nacini, zjisti si co se s autem kde dela, jak to delaji, atd..a pak se rozhodne? Nechapu pak ze kazdy den pribejva lidi co si nechaji delat auto u firem jako je ABC nebo autochip :( Za me - auto delane po DLOOOOUHEM studovani a rozhodovani u firmy co dle meho opravdu umi - DieselPower a maximalni spokojenost ;)
o 21.12.2010, 19:56 | fredy
to prohifi.cz: Rozhodčí soud je od samého začátku jasně stanoven kdo a kde bude dělat rozhodčí soud. nemůže ho dělat kdejakej soused :) pokud mají rozhodčí doložku tak v ní musí být jasně napsaný který rozhodce bude rozhodovat v daném sporu. ten rozhodce také musí být zapsán v rozhodčí komoře ČR...
o 21.12.2010, 20:29 | jasisoft
mmracing alias maxmotorsport v Bratislave... vykon ti priamo odmeraju na brzde takze ziadny ojeb.....
o 22.12.2010, 20:13 | Lu82
vykon ti odmeri i v autochipu, ja mam upravu od autochipu odbrzdenou jak unich tak na jarove a vykon plus minus stejnej
o 23.12.2010, 00:16 | prohifi.cz
2 fredy:
V době, kdy jsem to řešil (před více než rokem) měli v obchodních podmínkách:
"Všechny spory, které by mohly vzniknout z této smlouvy nebo v souvislosti s ní, budou s vyloučením pravomoci obecných soudů rozhodovány s konečnou platností u rozhodce, stanoveného advokátem Mgr. Danielem Hrbáčem, Mezírka 1, Brno."

Narážel jsem na to, že chtěli uzákonit, že rozhodce musí mít třeba právnické vzdělání, musí projít dalšíma zkouškama atd. Jak je to teď, nevím... ale v době, co jsem to řešil, mohl dělat rozhodce opravdu téměř kdokoliv.

Samozřejmě i proti rozhodnutí rozhodce se dá bránit, ale vše se už dost komplikuje.
o 13.05.2013, 19:46 | Daryl (A)
Věc: Výzva k odstranění diskuze.
Převzal jsem zastoupení společnosti Business Enterprise One s.r.o., IČ: 24137936 se sídlem Neumannova 28, Praha 5 vlastnící obchodní značku AutoChip (www.autochip.cz a www.autochip.eu).
Dne 13.5.2013 bylo zjištěno, že se na Vašich internetových stránkách nacházejí příspěvky poškozující dobrou pověst výše uvedené společnosti a její obchodní značky. Jedná se především o tento odkaz:
- [ Link ]
S ohledem na provedení výše uvedeného odkazu lze předpokládat, že se jedná o informace uložené
uživateli. Tato diskuze je však anonymní a nelze tedy zjistit, kdo je autorem jednotlivých příspěvků.
Za této situace přebírá poskytovatel služby odpovědnost za příspěvky vložené uživateli a to v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.
Tímto Vás tedy žádám, aby jste ve lhůtě do 3 dnů od obdržení tohoto dopisu odstranili výše uvedenou diskuzi poškozující dobrou pověst výše uvedené společnosti dle § 5 zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti, odst. 1) písmene b). Pokud nebude tato diskuze v daném termínu odstraněna, budu nucen neprodleně, a to bez dalšího upozornění vymáhat splnění této povinnosti soudní cestou a současně budu požadovat přiměřené zadostiučinění za poškození dobré pověsti výše uvedené společnosti v souladu s ustanovením § 19 občanského zákoníku vč. nákladů řízení a právního zastoupení.
S pozdravem
V Praze 13.5.2013
Business Enterprise One s.r.o.
v zastoupení:
o 13.05.2013, 19:47 | Daryl (A)
kdo im nakecal, ze je to tu anonymni ? :))
o 13.05.2013, 19:48 | Daryl (A)
tipuju, ze dostal nekolik desitek, mozna stovek odkazu a ani je neprohlizel jen copypastoval do sablony :)
o 13.05.2013, 19:56 | Jozzo
:D hehehe
o 13.05.2013, 20:25 | Cenda
zkoušej to a posílaj muster se stejnym zněním všude. Tady to určitě anonymní není:-))
o 13.05.2013, 21:18 | hopa26
Dobrá pověst?Nasrat Vám,spíše bych to dal tučně-aby žádný další člověk neřešil podobnou záležitost.Buzines enterprjsis vone v podpisu je nejvíc.
o 13.05.2013, 21:39 | Proffesor_W
mazec looseri :D
o 13.05.2013, 21:43 | HIGHTOWER
Tedy fůůůj H-Honza, že se nestydíš být tak anonymní a dávat si do profilu web, tel., icq, mail, jméno a příjmení, město, kde bydlíš, no fůůůůj :-D Taková anonymita :-D Kéž by všechny anonymní telefonáty a udání byly taky takto anonymní :-D
A z toho plyne, že kdykoli jakákoli jiná, stejná, firma bude něco slibovat, 1. výzva = nic, hnedka k soudu a žádné slitování s nimi...
o 13.05.2013, 21:49 | HIGHTOWER
a propos, co chtěl básník říci uvedením § 19 OZ?

§ 19
(1) Ke zřízení právnické osoby je potřebná písemná smlouva nebo zakládací listina, pokud zvláštní zákon nestanoví jinak.
(2) Právnické osoby vznikají dnem, ke kterému jsou zapsány do obchodního nebo do jiného zákonem určeného rejstříku, pokud zvláštní zákon nestanoví jejich vznik jinak.

Trochu nechápu :-D
o 13.05.2013, 22:55 | Daryl (A)
Dobrý den,

jen ve stručnosti z citace zákona:

§ 5 odst. 1) Poskytovatel služby, jež spočívá v ukládání informací poskytnutých uživatelem, odpovídá za obsah informací uložených na žádost uživatele, jen

b) dozvěděl-li se prokazatelně o protiprávní povaze obsahu ukládaných informací nebo o protiprávním jednání uživatele a neprodleně neučinil veškeré kroky,
které lze po něm požadovat, k odstranění nebo znepřístupnění takovýchto informací.

Z tohoto plyne:
- Poskytovatel služby - fóra - jste Vy
- Reakcí na náš e-mail jste se o tomto protiprávním jednání uživatele prokazatelně dozvěděl.
- Jelikož jste neučinil kroky k odstranění či nezpřístupnění těchto informací od tohoto okamžiku za OBSAH ODPOVÍDÁTE VY.

Nikde v zákoně není stanoveno, zda má být příspěvek anonymní či ne. Bohužel nejste první, kdo si toto myslel a na základě naší žaloby mu poté bylo
soudně nařízeno odstranění příspěvku vč. uhrazení veškerých nákladů na soudní řízení, právní zastoupení a zadostiučinění.

PS: Nepravdivost údajů a tím pádem protiprávní povahu informací v příspěvku si můžete sám ověřit na našem webu, např. zmíněná 2 týdenní záruka
na vrácení peněz bez udání důvodu je pouze na vybrané modely (1.9TDI) a není v době akčních cen. Pokud má klient problém, má zákonnou možnost
službu reklamovat a až po 3. stejné či 4. různé vadě nárok na vrácení peněz - to se v tomto případě nestalo. Pouze chtěl IHNED peníze, nic nechtěl reklamovat.

Hezký den.
o 13.05.2013, 22:55 | Daryl (A)
:)
o 13.05.2013, 23:02 | CRK
to u toho někdo večer sedí a takhle hned špízuje..? :D
o 13.05.2013, 23:09 | radaman
moc :-) potrefená husa se vždycky ozve :-)
o 13.05.2013, 23:12 | Proffesor_W
Bylo by dobry, aby vedel ze odstraneni prizpevku na foru, neodstrani to, ze vime ze je to klasickej zmrd. Muze si sermovat zakonama jak chce, ale tu nalepku tim ze sebe nesunda. Blbá svoloč.
o 13.05.2013, 23:15 | pepe689
bonzaci jsou vsude
o 13.05.2013, 23:45 | vypuk
Mě vždy dostává to "Hezký den" na konec... :-D to jdu do kolen pokaždé!
o 13.05.2013, 23:56 | Cenda
ja vidim, ze uprava zpusobila problemy, zarizeni tedy uvedli do puvodniho stavu, takze k plneni deafakto nedoslo. Penize meli vratit, jinak dojde k neoduvodnemu obohaceni.

Museli by dokazat, ze si to Honza vymyslel. Provozovatel nema ze zakona povinnost tyto informace aktive vyhledavat.
o 14.05.2013, 08:06 | H-Honza (M)
tak nevím, já nemám problém sem napsat veškeré údaje, abych nebyl anonymní.
Pokud tady někdo chce strašit žalobami a soudy, mohu sem nakopírovat korespondenci - všechno tady mám uložené v deskách, včetně doručenek.
Touhle formou bych rovněž považoval za vyřízené to "anonymní"...


Výzva k úhradě - opakovaná

dosud jsme od Vás neobdrželi platbu dle zakázkového listu 83161776 – navrácení originálního software a odstoupení od zakázky v rámci 14ti denní záruky spokojenosti. ( vozidlo RZ 2L28585 VIN WDD2193221A076992 ).
Tuto platbu jsme urgovali několikrát telefonicky, a také 6. září formou doporučeného dopisu. Dosud z Vaší strany nedošlo přes všechny přísliby k jakémukoliv pokusu o uhrazení této pohledávky. Při telefonických urgencích mi bylo přislíbeno zaslání dobropisu, který je třeba potvrdit a zaslat zpět s tím, že mi následně poukážete peníze na účet. I tento slib se nyní po 3 měsících prokázal jako lichý.

Žádám Vás opětovně o okamžitou úhradu vzniklé pohledávky ve výši 8743,- na účet 160293623/0600 nejpozději do 20. 12. 2010.
Pokud nadále budete ignorovat moje požadavky, přistoupím k medializaci tohoto problému a k řešení právní cestou.



o 14.05.2013, 08:44 | AllInOne
:-)) dobrej cirkus:-)
o 14.05.2013, 08:59 | Wasp
teda tohle je síla. Před pár lety jsem se setkal se společnosti, která se zabývá odstranění negativních recenzí z internetu, nečekal jsem, že se to tak ujme. =( Je to smutný
o 14.05.2013, 09:47 | kozlustechnykus
Hajzl okolo sebe kope pekne:)
o 14.05.2013, 10:34 | prohifi.cz | Upraveno: 2013-05-14 10:40:44
No, jenom aby to lidi nemuseli číst celé, tak opět tvrdím, že Autochip je nejhorší firma, se kterou jsem se kdy setkal a všichni by se jí měli vyhnout. Já z nich taky tahal peníze dlouhou dobu a jenom slibovali a lhali a stálo mě to hodně nervů.

A jestli si někdo na netu prověřuje tyhle rádoby podnikatele, ať svěří svoje auto komukoliv jinému, jen ne jim. Člověk, se kterým jsem v Autochipu komunikoval já, by měl tak maximálně kopat kanály dle svého jednání... a to ještě daleko od civilizace. To si myslím, že je práce hodna jeho inteligence a přístupu k lidem.


A ať mě klidně tyhle šmejdi zažalujou, mám to všechno podložené. A myslím, že bych ještě našel i nahrávku, kdy jsem s nima jednal na prodejně a můj mobil ležel na pultu. A umím i podložit, kdy jsem odstoupil od smlouvy a jak dlouho trvalo než jsem z nich dostal peníze.

A žádné protiprávní jednání tu nevidím - to, že tu někdo pravdivě popisuje jejich nelichotivé praktiky, je přece zcela v pořádku. U slušných poctivých firem se takové věci nestávají.


2 H-Honza: nedával jsi to na ČOIku? Myslím, že to by mohlo pomoci.
o 14.05.2013, 10:45 | hopa26
Ja mam pocit, ze uz trosku skoncila doba, kdy se cipovalo bez zjisteni informaci, dale jsou lide opatrnejsi na to, aby pustili penize-verim, ze jim padaji trzby, takze hledaji, jak privolat "zlaty casy" .To uz ale nepujde, konkurence a reference se diky forum siri a ukladaji. Navic rozhodne verim H Honzovi, nez borcum schovanym za buzines entrprajsis.
o 14.05.2013, 10:56 | Nismo.Power
slušný..... jen do nich a udělat jim tak fešnou reklamu že si u nich nikdo už nich udělat nenechá a padnou na hubu....

to tak, domrdat práci stylem ABC a pak ještě vyhrožovat soudem za to že nevrátily peníze.... to musej bejt slušný kokoti ba možná i větší než ABC a o to víc smutný že jak ABC tak tyhle idioti pořád na trhu fungujou protože vždycky najdou blbce co si tam něco nechá udělat protože neví o ostatních lidech kterym zničily auta tutovou mapou staženou kdesi z netu s tim že zaměstnávaj opici která umí vzít notes flashnout mapu do vozu ale v životě neslyšela o věcech jako je předstih, afr a doba vstřiku je u něj přirovnáno k pojmu táhne vocpoda....

Business Enterprise One s.r.o. - > jste banda idiotů , pokud budete potřebovat moje údaje (mj. jsou pod mým profilem zde) tak se nebojte napsat a vyhrožovat soudem za to že vám byl naordinován lékařský pojem z mojí klávesnice ....
o 14.05.2013, 11:42 | H-Honza (M)
ja z nich ty peníze nakonec dostal... ale trvalo to 3/4 roku.
o 14.05.2013, 12:02 | Nismo.Power
o to víc bych se po nich s takovymhle jednánim vozil....
o 14.05.2013, 12:15 | prohifi.cz | Upraveno: 2013-05-14 12:19:01
Tak jsem jen tak mrknul na oficiální informace u tý bandy podvodníků:
[ Link ]

Takže:
Úpravy vozidel Škoda: AutoChip - úpravy vozidel Škoda, s.r.o., IČ: 24181765, není plátce DPH
[ Link ]
... obchodní rejstřík jako předmět podnikání uvádí "pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor"

Tohle je přece porušování zákona. Buďto uvádějí mylné informace a úpravy Škodovek dělá jiná firma nebo podnikají bez příslušného oprávnění. Takže ať začnou tihle podvodníci u sebe, nejlíp tím, že se na to vykašlou a půjdou dělat něco, na co budou stačit.

Viz i jejich ostatní pseudofirmy:
[ Link ]
... tak že by už jenom pronajímali a škodili lidem zase jinak? :-)
o 14.05.2013, 12:22 | mr.brain
Jako prohifi... Všechno jako předmět podnikání pronájem nemovitostí, zajímavý chiptuning :D
o 14.05.2013, 12:25 | kiddhombre
mozna je to mysleno tak, ze po jejich chiptuningu uz muzes v aute tak maximalne prespavat :D
o 14.05.2013, 13:26 | prohifi.cz
2 Daryl: nechceš sem dát jméno toho, kdo je zastupuje? Na tom není nic špatného to jeho jméno uvést. Zajímalo by mne, jestli vůbec někdo takový je evidován na
[ Link ]
o 14.05.2013, 17:01 | Davados
na ty Neumannovy zadny takovyhle oznaceni neni,dopo sem se pri ceste kolem byl mrknout.ani na zvonku ci schrance.Mozna ten kucera,ale to uz si nevzpominam a ani to tu jeste nebylo.Treba zas nekdy kolem pojedu :)
o 14.05.2013, 19:09 | .mycTD
nejakej
Petr Kučera
Fresh Marketing CZ s.r.o.
na te adrese provozuje webhosting [ Link ] , ktery ma na stejnem mobilu infolinku* [ Link ]
o 14.05.2013, 19:24 | .mycTD
...proste ve strucnosti asi takhle:

foto k příspěvku  od .mycTD

o 14.05.2013, 19:42 | HIGHTOWER
:-D přes 2 roky to tu bylo mrtvé toto téma a tímto jejich vyhrožováním si sami dělají "reklamu" :-D nechápu :-D
o 15.05.2013, 01:56 | JP | Upraveno: 2013-05-15 02:01:47
Taky nechápu, místo aby byl rád že už se na to skoro pozapomnělo, tak se v tom bude šťourat x lidí a třeba toho vyšťouraj víc:D. Lidi co si myslej že si dobrý jméno zajistěj vyhrožováním právníkama jsem nikdy nepochopil... Kdyby se tu místo toho zaregistroval a napsal pod to něco ve smyslu "byla to naše chyba, panu H. se omlouváme a po provedení organizačních změn můžeme zaručit, že k takové chybě znova nedojde", tak mohl to svoje "dobrý jméno" +- udržet, takhle je jasný o co běží, nejel bych si k nim nechat ani dofouknout pneumatiku.
o 15.05.2013, 11:02 | prohifi.cz
Já si myslím, že tohle je ten blb, se kterým jsem jednal osobně a je to člověk, který to má v hlavě fakt zajímavě poskládaný :-)

A oni právníkem nevyhrožují - to si tenhle rádoby podnikatel někde našel paragraf a myslí si, že se ho každej lekne. To je celé... dělá bububu :-)

Chtělo by to tuhle stránku nějak hezky optimalizovat, aby při dotazu na tyhle existence vyskakovala co nejvýše a všechny informovala.
A nic protizákonného na tom není - není to poškozování dobrého jména firmy, protože tahle firma dobré jméno mít nemůže :-)
o 15.05.2013, 17:21 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
staci dat do google vyraz
"autochip.eu zkusenosti"
a vyskoci samy negativni recenze
o 15.05.2013, 18:07 | Shr3k
Petr Kučera, není to ten maník z Běchovic? Ten myslím ty firmy střídá jak ponožky.
o 15.05.2013, 19:22 | fredy | Upraveno: 2013-05-15 19:24:02
no kde pán přišel k tomu ing? :D
o 15.05.2013, 22:44 | Daryl (A)
tak to podal k soudu ... hm ... bude to jeste zajimave
o 15.05.2013, 23:40 | Proffesor_W
ten chlap ma vaginu
o 16.05.2013, 00:30 | JR
LOL
o 16.05.2013, 06:18 | Knightey-
Daryl: no ty voe.... :D :D :D
o 16.05.2013, 07:18 | H-Honza (M)
kecas ... takhle hloupej snad nikdo nemuze byt!
o 16.05.2013, 07:46 | Knightey-
H-Honza: no vidis to a pujdes jeste k soudu :D :D :D
A az pujdes do brucet do basy, tak mi prostim te prenech auto ju? Ja se ti o nej postaram a klidne i ty kola ti vylestim :D :D :D
o 16.05.2013, 09:39 | hopa26
Hlasim se, ze pomohu pripadne prispevkem na soudni vydaje-nemuzu dat moc penez, ale v tomle pripade se uskrovnim a rozhodne penize obetuji.
o 16.05.2013, 10:13 | JR
Parkrat tu o me nekdo napsal, ze jsem vul. Kolik z Daryla muzu vysoudit? :-D
o 16.05.2013, 10:20 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
JR: mondeo 2.5i :-D
o 16.05.2013, 10:28 | Cenda
Mam dojem, ze nekde Daryl psal, ze ma pausalni poplatek za pravni sluzby. Jestli ne, tak jsem taky ochotnej prispet.
o 16.05.2013, 11:11 | .mycTD
tohle bych asi vyjimecne nachal mackovi :-)
o 16.05.2013, 13:08 | cupra.165
ani bych se nicemu tady v Kocourkove nedivil :-/ no hodne stesti
o 16.05.2013, 13:22 | Daryl (A)
pravni rozbor rika, ze nema sanci na uspech. Navic ano, mam DAS, takze soudni vydaje mne netrapi.
o 16.05.2013, 13:26 | Daryl (A)
kdyby jednal slusne a treba vysvetlil, ze drive udelal nejake chyby, ted se to zmenilo a chtel by prispevek stahnout, byl bych treba otevren jednani, ale rovnou vyhrozovat predzalobni vyzvou ...
o 16.05.2013, 13:51 | .mycTD
mozna bych jeste proveril vsechny udaje z tech jeho upominek*, jestli to treba nesmrdi pokusem o podvod ;-)
o 16.05.2013, 14:45 | prohifi.cz
Já myslím, že pokud má firma za sebou černou minulost a jsou za ní stejní lidé, tak by o tom lidi měli vědět, protože tu je vysoké riziko teď i v budoucnu a hrozí jim stejné problémy jako H-Honzovi i mně a spoustě dalších. A potenciální zákazníci by měli být varováni.

Mimochodem předmět činnosti "pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor". Tady mi to zavání nezákonným podnikáním, to by někdo z místního FÚ měl prověřit.

A nerozumím tomu, proč by sdělování pravdy, která se nehodí Kučerovi do krámu, mělo být poškozování dobrého jména firmy. Pokud si udělali špatné jméno a jejich zákazníci to veřejně oznámí ostatním, je to samozřejmě korektní postup, jak před nimi varovat ostatní. Kdyby nelhali a dělali svojí práci dobře, tohle vůbec nemuseli řešit.

Je pak na každém, jestli si vybere pro chipování firmu, která má za sebou černou minulost nebo svěří svoje auto firmě, která se chová vstřícně k zákazníkům a jejich vstřícnost nekončí momentem přijetí peněz (moje vlastní zkušenost s touto firmou).
o 16.05.2013, 23:41 | Mr.Scully
Samozřejmě, že dotyčný nemá žádnou šanci na úspěch. Není povinnost admina jakkoliv posuzovat, jestli příspěvek s ID 58625 poškozuje nějakou firmu nebo ne, to je přeci vlastníkovi stránek naprosto u prdele. Webmaster může maximálně tak být vyzván soudem nebo PČR k odstranění příspěvku a pomoci k identifikaci pomlouvající osoby - což ani tady nehrozí, když skoro každý své údaje má beztak v profilu :-)))

Jako negativní reklama pro danou "firmu" (která podle všeho čipuje auta, pronajímá byty a zajišťuje hosting - už to je komická kombinace sama o sobě) je to nicméně k nezaplacení :-))) Ale aspoň se oddělí zrno od plev.

Jen tak bokem - měl jsem na svém diskusním fóru spam s nějakým dětským pornem (nevěděl jsem o tom)... takže akorát jsem měl telefonát od PČR, abych jim řekl IP adresu přispěvovatele a tím to samozřejmě skončilo.
o 19.05.2014, 10:39 | Crimson
A jak že to dopadlo ?
Také jsem k nim chtěl jet ..
o 07.05.2015, 14:25 | M.a.R.i
Tak to trošku oživím, také jsem navštívil Autochip, i když jsem tu četl tohle varování. Chtěl jsem vypnout na manželky Picassu EGR + trošku zvýšit výkon.

Picasso 2002 2.0HDI 66kW. EGR svítil od té doby co jsme auto koupili (1rok) a než dávat EGR z vrakoviště či nový a nechávat zasírat motor, tak jsem raději zvolil vypnutí EGR.

V Autochipu jsem nechal zvýšit výkon na 90kW a vypnout EGR, nárůst výkonu byl opravdu znát (před/po jsem porovnával zrychlení se stejnou motorizací). Ale hned 2. den se rozsvítila kontrolka EGR a auto začalo padat do nouze. Od té doby (3 měsíce) EGR svítí tak z 80% a do nouze to padá tak ve 40%. 2x to bylo v Autochipu, přehráli sw a tvrdili, že je vše OK, ale stále to samé.
Když se rozpojí konektor EGR, tak se kontrolka rozsvítí vždy, když se EGR zaslepí, tak se také EGR vždy rozsvítí.

Tak se to snažím s nimi nějak řešit, ale tvrdí mi, že prý to může být třeba váha vzduchu apod.

Je mi jasný, že mi tu budete nadávat do tupců apod :). Ale spíš by mě zajímaly praktické zkušenosti. Se svým mechanikem jsem mluvil a moc se mu ta jejich verze nezdá...
o 07.05.2015, 16:28 | mrazik
A co nahrat originalni soft ? Sice bude mensi vykon, ale nebude padat do nouzaku.
o 07.05.2015, 17:51 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-05-07 17:51:37
mrazik:Jasně, ale nevrátí mi peníze. Sice jsou to 4k, ale zamrzí to :)

Spíš jsem to myslel tak, jestli můžou mít pravdu a na autě je nějaká závada a nebo to neumí a kryjou si záda.
o 07.05.2015, 17:55 | gizmi
M.a.R.i: po tom co jsi tu precetl jsi se sebral, jel tam a neco si nechal delat? :D :D :D Neneeeee...ze jen vtipkujes :D :D :D

PS: u opel tigra treba zaslepeni EGR = rozsvecovani kontrolky motoru, ale nepadal do nouzaku.. Jsou auta, kde vypnuti neni jen "tuk tuk do klavesnice" ...
o 07.05.2015, 18:02 | HIGHTOWER
tak chipovat auto, které má nějakou chybu, to je risk, vždy ti pak mohou říci, že to není tím chipem, ale tou chybou před čipem a v kombinaci s ním je to ještě horší... Tohle leda zkusit jinde předělat a vyzkoušet, s nějakou případnou zárukou vrácení peněz, ale zase si to zaplatíš, zpět peníze asi nezískáš, smlouvu určitě budou mít ošetřenou...
o 07.05.2015, 18:15 | walish
M.a.R.i - jen bych se chtěl zeptat: Ve kterém okamžiku přesně Tě napadlo, že je dobrý nápad dát auto k nim, když sis to tady přečetl?
o 07.05.2015, 18:24 | M.a.R.i
Hightower : njn. Pokud se s nima nedomluvim,, tak to pujde jeste jednou k mechanikovi a poradne to prolezeme.

walish: Na 90% chipovacich firem jsou negativni zkusenosti. Je to manzelky povoz co najede 00 prd a z neho okol byli s touto firmou dobre zkusenosti. Kdybych si cipoval sveho mazla, tak urcite nebudu setrit a pujdu jinam, ale u takovehle tucovky to dle me maji polazeny. Alespon jsem tak uvazoval :).Uvidime jak to dopadne...
o 07.05.2015, 18:24 | M.a.R.i
a jak se to rika? Kdo se boji, sere v sini :)
o 07.05.2015, 18:50 | gizmi
M.a.R.i: no treba na Diesel power jsem nikde neslysel kriveho slova :) Co se tyce chipu, celkove nepochopim dva fakty. Jak muze nekdo nachipovat auto bez brzdy a bez simulace chlazeni u brzdy ? To je jako mit pneuservis bez vyvazovacky, coz bude procentuelne asi podobna spokojenost. Co se tyce hlasky o tuctovosti/cene vozu, tak to jsi rovnou mohl napsat zde na AHC a nekdo by se ti ozval. Ja kabel mam a na netu je mraky softu :D Ze ti to muze odrovnat auto - to riskujes tak jako tak..
o 08.05.2015, 18:31 | Jozzo
Proč čipovat auto které najede 00 prd? A 4k tě zamrzí ? Kdo se bojí sere v síňi? Poděli kupu lidí a ty jsis myslel že jako tebe vezmou na milost?

Kdo je debil ať platí...
o 01.09.2015, 11:19 | M.a.R.i
Tak debil se hlásí, jak tady místní člen napsal :).

Dnes jsem jim auto odvezl s tím, ať mi nahrají origo software pro ovládání EGR ventilu, aby se ta mohl dát nový EGR a vše fungovalo jak má. Protože od čipování auto jezdí v 80% v nouzi a stále svítí chyba motoru - EGR ventil.

Vybafli na mě, že chtějí 1500 za nahrání origo software,tak jsem jim navrhl, ať tedy vypnout EGR v rámci reklamce. Takže jedu sepsat reklamační protokol, nejspíš auto budou měsíc držet a pak mi řeknou, že je to OK, zjistím, že je to to samý a takhle stále dokola. Nervy mám pevný, náhradní auto taky, tak do toho půjdu.

Budu to tu pravidelně uploadovat, aby bylo nějaké info :).
o 01.09.2015, 11:32 | tykeev
Že lidi rádi chodí za těmi, na koho mají dobré reference, to je obecně známé.

Že si ale někdo záměrně vybírá ty, na koho není dobrého slova, to vidím poprvé.
o 01.09.2015, 12:04 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-09-01 12:09:23
tykeev: :D Jozzo, už klasifikoval mou nemoc, tak nevím co se divíš...


All:
Už mě všeobecně serou kecy tady na fóru, místo nějaký rady apod, se člověk dočká jenom urážek apod. Přijde mi, že nejrapidnější je to poslední 2 roky.

Svojí situaci jsem již popisoval nahoře, ale stejně se najde někdo, komu udělá dobře si kopnout a poukazovat na to, jak by to uděla tak či onak. Po bitvě každý generál, že? A na druhou stranu od těch samých členů čtu ještě debilnější příspěvky o situacích v životě. Nemyslím nikoho konkrétního ani přímo tohle téma,ale všeobecně. Za klávesnicí je každý silný, ale v reálu je to většinou o něčem jiném jak už jsem se párkrát přesvědčil. Možná jenom mám blbej tejden nebo menses, tak to moc řeším, ale fakt mě to tu poslední dobou dost štve (myslím fórum, ne svůj život :D).
o 01.09.2015, 12:18 | tykeev
to M.a.R.i:
nečetl jsem celou diskusi, jen jsem se tomu prostě podivil.

Když můžu, rád každému poradím. Ale z toho, co jsem tu četl, tak tobě rady nebylo. I proto mě to tak zarazilo.
o 01.09.2015, 12:28 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-09-01 12:30:25
tykeev: Nebylo to myšleno na tebe, ale celkově jsem si všiml, že když chce někdo poradit, s nečím přispět apod, tak je většinou cílem útoků. Jasně, že je jiná situace, když se tu někdo ptá na úplný ptákoviny, které lze najít na netu za 0,5s.

Co se týče tohohle tématu... H-Honza čipoval vcelku dráhé, nové auto, kterých zas tolik není a navíc s automatem, tak se dal očekávat nějaký problém.
Co se týče čiptuningu,tak jsem ho nechal udělat poprvý a za tich pár let co si o tom občas čtu, tak většinou si všichni stěžujou na to, že firmy jsou zlodějové, že buď výkonovou křivku motoru naprosto rozhodí, nebo úpravu vůbec neprovedou, ale takové negativní zkušenosti se najdou na 90% firem.

U mě to začalo tím, že jsem potřeboval vypnout EGR na 2.0HDI 66kW, tudiž naprosto běžný motor, který upravuje každý jouda. Bohužel jsem si v té době nezjistil, že nový EGR stojí pár korun. Ale i tak jsem chtěl vyponut EGR, abych trošku prospěl motoru.

Zkusil jsem Autochip, už ani nevím proč mě napadli oni a za 1000 mi nabídli vypnutí EGR, pro mě jako pro laika mi to přišlo jako naprosto jednoduchá věc, neviděl jsem za tím žádnou složitost. Měli tenkrát i nějakou akci, tak za pár korun mi nabídli zvýšení výkonu, tomu jsem se bránil, ale nakonec jsem kejvnul. Přeci běžné auto, najezdí par kilometrů ročně, tak proč se bát. Navíc je motor u tohohle povozu tak línej, že snad horší to ani nemůže být. Od té doby již s nima řeším pouze ten pitomej EGR a nouzi. Snad není nouze způsobená tím čipem ,ale spíš EGRem. Uvidíme.

Udělal jsem chybu, na druhou stranu jsem nechtěl dávat 10k a více za čip a vypnutí EGR u takového auta. Být to jako má třeba h-Honza, tak bych tam určitě auto nedával.... Tak možná chápeš, že mě nasere, když tu nějaký člen o mě napíše, že jsem debil. Vím to sám, nemusím to slyšet ještě od někoho jiného :).
o 01.09.2015, 12:39 | tykeev
No, částečně to chápu, ale já kdybych si přečetl o nějaké firmě, jakých zvěrstev, tahanic po soudech apod. je schopna udělat, tak bych tam rozhodně nevlezl už z principu :-)
o 01.09.2015, 12:44 | Kleneex
Daryl a jak to teda dopalo?? :-)
o 01.09.2015, 13:10 | Jozzo
Po bitvě je každý generál? Tohle už je absolutně diskuze o hovnu.

pokud někdo napíše že:

07.05.2015, 14:25 | M.a.R.i
Tak to trošku oživím, také jsem navštívil Autochip, i když jsem tu četl tohle varování.


a pak :
All:
Už mě všeobecně serou kecy tady na fóru, místo nějaký rady apod, se člověk dočká jenom urážek apod. Přijde mi, že nejrapidnější je to poslední 2 roky.


Co chceš a čekáš za rady? Tady lidi píší že se tam nemá jezdit a ty tam jedeš! Tak co chceš za rady? To ti má někdo napsat vlastnoruční dopis a dodat ti ho osobně aby jsi to pobral co zde lidi píší?

Kdo je tady kurva jaký generál po bitvě? Mraky lidí před tebou nebyli spokojeni. Ty jsi dopadl stejně jako oni. Všechno jsi dopředu četl a stejně jsi tam jel. Jak jinak se dá hodnotit chování takového člověka který brečí že místo rady na něj lidi nadávají.
o 01.09.2015, 13:19 | Bart 007
tady byl spíš někdo generál před bitvou :-)))
o 01.09.2015, 13:28 | M.a.R.i | Upraveno: 2015-09-01 13:30:58
Nenarážel jsem na to, že mi nikdo neporadil ať tam nejezdím, tak ze mě laskavě nedělej idiota! Už mě nebaví tady to slovíčkaření. Narážel jsem všeobecně na forum. Zkus číst co je napsáno v příspěvcích a nevyužívat svojí představivost!

A už na to kašlu, nemám čas se tady dohadovat. Napíšu akorát k tématu, čus!
o 01.09.2015, 15:46 | M.a.R.i
Tak se vracím z návštěvy v Autochipu, docela mě pánové uklidnili. Ochotný, příjemný. Nakonec jsme se domluvili, že nahrajou origo soft. Uvidíme co to bude dělat a do 2let od přehrání mám nárok na znovu nahrání softu zdarma. Akorát uvidíme jestli se domluvíme, aby soft nahráli bez vypnutí EGR. Je to vedeno společně na jedné zakázce navyšení výkonu + vypnutí EGR a nejsou si jistý zda bud možné znovu nahrát pouze soft bez EGR zdarma (Takové trochu nelogické, ale budiž, byrokracie je všude...)

Jasně, pro mnohé takový danajský dar,ale aspoň jsem cítil ochotu pomoci. Můj názor na ně se trošku změnil. Když bude něco nového,tak dám vědět :).
o 21.10.2015, 08:19 | RoGo
Zdravím, tak i já jsem narazil na autochip, bohužel dřív než na toto diskuzní forum. Naštěstí můj problém a zkušenost s touhle firmou trvaly jen 14 dní, oněch deklarovaných 14 dní na vrácení softu a peněz pokud budu nespokojený, ale úmorných. Objednal jsem se po telefonu, doporučili mě nejbližšího poskoka a už jsem seděl v autě a frčel. Přijel jsem, pán vstřícně nastoupil k vozidlu a počítači a už to frčelo už to tam teklo, zaplatil jsem, odjíždím a libuju si že opravdu je něco znát, auto reagovalo výrazně lépe na plyn a proti kopci působilo dojem že jede "lehčeji". Ovšem po 32 kilometrech, když jsem ještě ani nebyl doma, najednou se rozsvítila kontrolka motoru, do toho kontrolka převodovky :-O o které jsem ani netušil že tam je a auto nereagovalo na plyn a nejelo víc jak 30km/h, samozřejmě první co tak jsem zastavil vypnul klíček počkal chvíli zapnul klíček kontrolky zhasly nastartoval jsem šlápnu na plyn a jede to, řikám asi nějaká chyba v éteru :-D No smích přešel za 2km, opět to samé, tak jsem doskákal do prvního servisu který vypadal že by mě to mohli "napíchnout", strejda v modrákách přišel cvaknul tam "bezdrát" skočíc k přístroji, HA :-O spojení navázáno, koukám mu přes rameno a psalo to něco že škrtící klapka bez komunikace neznámá chyba a snímač rychlosti převodovky, ještě tak hloupě povidám: jsem si to nechal přehrát na "větší výkon" a teď tohle... Pán povídá, no jo tak to jim zavolejte a zeptejte se jestli to nemůže být tím přehraným softem. Tak beru telefon volám pánoj, polopatě vysvětluji o co jde, pán mě ujišťuje že jejich zásahem to nebude že mám navštívit autorizovanej servis. No už jsem neměl sílu a 4 hodiny odpoledne to už se nikam nedostanu.... Ani jsem nespal to vám povim. Ráno telefon do značkového servisu, mlíč o chipu, Jo přijeďte kouknem na to, řikám si no jo ale jak pojedu když to "nejede" :-D patrajíc v paměti že to ujelo přes 30km pak jen dva ale potom ze servisu kde to stálo cca 20 minut to domu dojelo, sedám do auta startuji a hele, zase kontrolky zhasnuté auto jede, tak neváhám a lécu do značkového, jen tak tak, dojíždím, zastavím ještě vyřizuji telefonát se svojí chotí a najednou koukám jak se spustí sahara tak lup a kontrolky svítěj. Tak jsem to všechno takhle vysypal na technika (kromě toho chipu :-P to si nechávám jako bonus) sebrali auto, dávám si kafíčko cigárko, za 20 minut přijde pán, kroutíc hlavou že si to tam nechaj že to je buď nějaká chyba softwaru nebo je vadná jednotka motoru. Usrknu si zbytek kafe a s jeho polknutím ze sebe tlačím že jsem si nechal auto "napičovat" a že do té doby jezdilo a teď se toto vše děje. Pán na mě trocha vykulil oči a řiká co že jsem to nechal??? Sedněte do toho frčte tam ať vám to vrátěj do původního stavu jinak nemá cenu něco řešit pane. Tak zase telefon na pána co si s tím hrál leč neúspěšně, za 10 min za hodinu, za dvě, nic zvoní a nikdo nebere. Volám do Prahy, držíc v rukou výpis chybovky. Přítel na telefonu mě vyslechnul zapsal (asi) a povidá že se na to jejich technik koukne a že mě odpoledne zavolaj... no když nevolali ani druhý den dopoledne tak jsem to nevydržel a volám sám. Nejdřív si nemohl vzpomenout, pak se teda asi probudil a něco někde vyštrachal a že to jejich chyba není, že je něco s autem, tak jsem na něj vyrukoval že to chci přehrát zpět, nj pane ale to bude stát 1500,- řikám nenene pane, uzavřel jsem objednávku po telefonu to je to samé jako na internetu, 14dní nárok na odstoupení, jsou to tři dny tak konejte... chvilku ticho v telefonu, zřejmě si nebyl jistej jestli to tak je nebo ne, leč já taky ne, ale zkusit jsem to mohl. Tak my vám to zdarma přehrajem zpátky aby se teda případně vyloučilo že to je chybou našeho softwaru, řikám fajn kdy mám přijet... Zavolejte si tomu pánoj co vám to přehrál řekněte že jste s náma mluvil a takhle se domluvil a on vám řekne termín, řikám že to bych rád, ale celý den mě nebere telefon, opět jsem ujištěn že to je možný že lítá po školeních ať to zkouším. Tak jo no tak zase zkouším volat a zase neúspěšně, jednou, po druhé, no nic vemu si na tebe jinej telefon jen počkej zajíci. Za hodinku volám z jiného čísla, no ani dvakrát to nestihlo zazvonit a už jsme mluvili, teda spíš já protože když jsem se představil tak ten na druhé straně aparátu byl lehce zaskočen. Tak jsem mu povyprávěl příběh s autorizovaným servisem a s telefonátem do Prahy a co že máme udělat, jo tak přijeďte přehrajem to, tak zase frčím tam a asi bylo chladnějc, dojel jsem až na místo ale připraven s vypozorováním že jak se sepne sahara naskočej chyby, nechávám auto běžet a za chvíli onen slavný moment, bylo to tam :-) Mistr to okouknul, napsal chování vozu, vytisknul si závady a pak, konečně, to přehrál na původní soft. Start vozu a řikám že klidně ještě počkáme až jak se sepne ventilátor, pán samozřejmě že to je zbytečný, řikám ne, počkáme protože jsem to vysledoval že to je ve spojení s tím... za 3 minutky "vrrrrrrrrrrrrrrrr" a nic, kontrolky nesvítěj plyn jde prošlápnout, řikám vidíte to? No jo to ještě nic neznamená to se musí projet to se může projevit až dýl. Dobře, děkuji sedám do auta frčím domu. Auto frčelo, pojezdil jsem s ním tři dny bez jediné chyby, bez jediné závady, prostě tak jako dřív. Fajn volám opět pánoj, vyškolen z dřívějška pujčuji si telefon od dalšího člena rodiny, informuji ho o stavu no nic méně se dozvídám že to je teda divný no ale když to takhle jezdí tak nechť jezdí a ať se mám hezky a.... řikám no moment, ale já vám volám taky proto že na základě tohodle všeho chci peníze zpět, do koruny. No to ne to já vám vrátit nemůžu to by jste si musel vyjednat s Prahou, my jsme vám za ty peníze soft nahráli, řikám ale špatnej, no to není tak jistý že špatnej to ještě naši technici budou řešit.... řikám že mě to nezajímá že si pro peníze dojedu, na to se může spolehnout. Po několika už značně rozhořčených telefonátech do Prahy a zase zpět k pánoj leč marně protože pán opět tel nebral a mě už telefony taky došly, volám zase do Prahy zdůrazňujíc že pán se mě zapírá nebere telefony a že trván na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní a že už mám posledních 8 hovorů nahraných, se ozývá: vydržte chvilku, čekám cca 10-15 vteřin, no přišlo mě to jako věčnost, ale... Jste tam? Zítra ve 14 hodin si zajeďte k pánoj vyzvednout peníze, dobře ale jak to mám udělat když mě telefon nebere. Nemusíte mu volat my to zařídíme. Děkuji uctivě mějte se hezky nashledanou...

Peníze mám zpět a auto vesele jezdí dodnes bez jediné chyby, tak jak jezdilo před tím než do toho rejpli, leč díky mé touze po výkonu. Až si příště budu kupovat auto tak rovnou s vyšším výkonem aby mě už nikdy taková hloupost nenapadla.
o 21.10.2015, 08:39 | xenonman
je to smutné jak to tady čtu, nicméně pokud by to auto někdo dal na brzdu před a po tato závada by se jim podle mě také projevila člověkě by ušetřil spoustu času a pěněz, zatím všechny čipy funguji jde jen to tom vybrat tu spravnou firmu...
o 21.10.2015, 09:06 | TomasW
RoGo - tohle co jsi napsal je přesně co ríkám pořád: "Až si příště budu kupovat auto tak rovnou s vyšším výkonem aby mě už nikdy taková hloupost nenapadla."
NECHÁPU co někoho vede dávat si chip do auta... to si myslíte, že nějaký Pepík z garáže se starým notebookem to umí líp než lidi ve fabrice? :-)) V životě by mě nenapadl takový nesmysl, svěřit auto na které jsem musel dřít někomu takovému...
o 21.10.2015, 09:13 | tykeev
Tak já nechal auto (Galaxy) upravit v DieselPoweru a rozhodně toho nelituju. S úpravou jsem najel už 250 tisíc km a bez jediného problému
o 21.10.2015, 09:22 | xenonman
TomasW,

kazdě auto je dalané tak, že me rezervu a ano lze to udělat lepe a nastavit tak, že funguje lepe než ve fabrice

není nad to videt ten rozdil originál a po úpravě

foto k příspěvku  od xenonman

o 21.10.2015, 09:24 | xenonman
a reknu ti, že třeba u té a5 je to opravdu hodně velkej rozdil

foto k příspěvku  od xenonman

o 21.10.2015, 09:30 | TomasW
Nevěřím tomu, že jsou v dnešní době auta dělané s nějakou rezervou... Kor do tak drahého auta bych nikoho nenechal šáhnout... ale jasně ať si každý dělá co chce, to je každého věc :-) já bych ale takhle nikdy nešel problémům naproti.
o 21.10.2015, 09:33 | xenonman
Tak tady máš důkaz misto slibů, přimo před sebou na papiře, ta audina má už po této úpravě najeto 45tis km a bez jediného problemu... Je to jen o tom kdo to děla a hlavně kdo ví co děla...

Más samo recht je to každého věc ...
o 21.10.2015, 10:52 | HIGHTOWER
21.10.2015, 09:06 | TomasW
NECHÁPU co někoho vede dávat si chip do auta...

U mě to, že auto se mi líbí, že je to držák, bezproblémové, jen prostě 103 kW je akorát a navýšení jak píše xenonman prostě zvládne, když je to rozumně. A silnější se dělá jen v benzinu a já chtěl diesel, ano, kvůli spotřebě. Takto mám úsporné auto, které když chci, i jede. Jak jednoduché...
o 21.10.2015, 16:20 | muSlim
Ako tykeev. Netreba loviť cenu ako nejaký lúzer, chceš väčší výkon? Tak to kurva snáď logicky zaplatíš... viď. uvedený príklad, Dieselpower. Ríša vie čo robí, na rozdiel od laptopmágov so softom z netu ;-)
o 21.10.2015, 19:52 | Rajdlos
Richard je bezkonkurenčně nejlepší kapacita v téhle republice. Dnes jsme akorát s kolegou řešili, kam to dotáhl za 10 let. Si pamatuji, když jsem od něj kupoval trysky na mechanické čerpadlo na benzínce v Chomutově :) Dnes ladí auta pro celou EU včetně závodních placek. Pro mě je to jeden z nejférovějších lidí jaké znám.
o 21.10.2015, 22:43 | M.Á.R.A.
Ja bych ještě mohl doporučit SGS servis v Třebotově, pán má taky brzdu, odbrzdí před i po chipu a ví co dělá, nechal jsem tam zákazníkům na přání chipovat auta a vždy vše bez problému, má dokonce uložené i původní mapy z daného auta a neni problém vše vrátit do origo stavu.
o 28.02.2016, 19:11 | Fafa
Dobry den jsem zde novackem ale zkusenost mam take spatnou mame 14 dni starou Fabii 1.6 tdi a po uprave od teto spolecnosti pri odjezdu od nich auto zaskubalo a uz nejede motor nenaskoci po tel nam clovek od nich rekl ze to nebude resit at si to dame do servisu nechapu jejich jesnani osobne reklamuji jejich praci a jsem zvedav jak dopadneme
o 29.02.2016, 21:28 | CVakk
Tak to je drsný a ještě na 14 dní starém autě :D
o 29.02.2016, 21:36 | camron
Františku, to jste se sem zaregistroval jen kvůli tomu, abyste tu ze sebe udělal trolla? Trošku mi to smrdí...
o 29.02.2016, 21:47 | AllInOne
Hele, ja bych tomu i ale tentokrat veril.

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3946 sekund.